شمانیوز

وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در اطلاعیه‌ای از لزوم اقدام مشمولان بیمه بیکاری برای ارسال شماره حساب‌شان خبر داد.

در حالی که حدود سه ماه از فراخوان وزارت کار برای ثبت نام متقاضیان دریافت بیمه بیکاری ناشی از کرونا می‌گذرد و سازمان برنامه و بودجه نیز از تامین اعتبارات صندوق بیمه بیکاری خبر داده، پرداخت حق بیمه برخی مشمولان بیمه بیکاری به مرحله ارسال شماره حساب رسیده است.بر همین اساس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه که امروز منتشر کرد اعلام شده است که تمامی مقرری بگیرانی که در اسفند سال گذشته بیکار شده اند ظرف ۲۴ ساعت آینده پیامکی دریافت می کنند. با ما همراه باشید و جزئیات گزارش در خصص بیمه بیکاری را بخوانید.

 

متن اطلاعیه چه می‌گوید؟

به گزارش شمانیوز به نقل از شهرخبر : براساس این اطلاعیه، متن پیامک به این شرح است: «متقاضی محترم، لطفا به محض دریافت این پیامک با مراجعه به سامانه «ثبت درخواست بیمه بیکاری» و در اسرع وقت( حداکثر ۱۲ ساعت) نسبت به درج شماره حساب بانکی خود در یکی از بانک های تعیین شده در سامانه اقدام کنید. بدیهی است مسئولیت اعلام صحت و سقم شماره حساب و انطباق آن با کد ملی بر عهده جنابعالی است.»

 

متقاضیان فروردین عجله نکنند

گفتنی است، فهرست افرادی که تاریخ بیکاری آنان در فروردین ماه سال جاری است نیز از سوی سازمان تامین اجتماعی احصاء و در آینده ای نزدیک برای این افراد نیز پیامکی با مضمون فوق ارسال خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • الاوردی محمودی

    سلام من از تاریخ17/2/99بیکار شدم در شرکتی راه سازی کار میکردم اخراج شدم اداره کار رفتم بیمه بیکاری قبول نکرد

  • محمود اقابابایی

    من در اسفند ماه بیکار شدم،دارای سه فرزنددخترو مستاجر میباشم،با موتور کار میکنم وهیچ بیمه ای ندارن

تبلیغات متنی

روی خط رسانه