شمانیوز

مسئولان شهری شهرستان رامشیر روز سه شنبه سی ام اردیبهشت با حضور در دفتر مدیر عامل پتروشیمی امیرکبیر از اقدامات مدیریت این شرکت در جریان عملیات ضدعفونی و گندزدایی از این شهرستان تقدیر کرده و لوح یادبودی را به مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیرتقدیم کردند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی  پتروشیمی امیرکبیر در این دیدار سید مجید حسینی نژادفرماندارشهرستان به همراه حبیب الله ادیبی بخشدار مرکزی،آقای شریفات معاون فرماندار  و نیز مشاور مدیرعامل،آقای صباحی مقدم،آقای سلیمانی مدیر مجتمع،آقای افضلی رییس خدمات و پشتیبانی و خانم بهادری رییس اداره بهداشت پتروشیمی امیرکبیر حضور داشتند.

 

فرمانداررامشیر درابتدا ضمن تقدیراز همراهی بی دریغ مدیر عامل پتروشیمی امیرکبیروهمکاران شان درراستای مقابله باانتشارویروس درشهرستان جهت ضدعفونی، واهدای ماسک ،دستکش ،الکل،وبسته های غذایی و بهداشتی برای بیماران کرونایی شهرستان تقدیر بعمل آورد.

 

درپایان حسینی نژاد فرماندار رامشیر با اهدای لوح تقدیری با امضای استاندار محترم خوزستان هدیه ای به رسم  یادبود به دکتر غلامپور وهمکاران تقدیم کرد و برای این مجموعه آرزوی صحت و سلامتی و توفیق روز افزون کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه