شمانیوز

صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: تاریخ عقدنامه ازدواج فرزندان از اول فروردین ۹۸ برای ارائه تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری محاسبه می‌شود.

در اطلاعیه صندوق بازنشستگان کشوری برای دریافت تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان آمده است:

به اطلاع بازنشستگان و وظیفه‌بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می‌رساند که باتوجه به درخواست‌های مکرر عزیزان برای لحاظ کردن تاریخ عقد فرزندان بازنشستگان از ابتدای سال ۱۳۹۸ و دستور و تاکید مدیرعامل صندوق مبنی بر اجرایی شدن این درخواست، تاریخ عقدنامه فرزندان بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه‌بگیر برای دریافت تسهیلات ازدواج، از اول خرداد ۹۸ به اول فروردین ۹۸ تغییر یافت.

بنابراین فرزند یا نوه تحت تکفل بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه‌بگیر که برای نخستین بار ازدواج می‌کنند و تاریخ عقدنامه ایشان در بازه زمانی اول فروردین ۹۸ تا ۳۱ اردیبهشت ۹۹ قرار دارد، می‌توانند برای دریافت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی، نسبت به ثبت نام و ارسال اینترنتی مدارک خود اقدام کنند.

همچنین متقاضیانی که پیش از این و در سال گذشته اقدام به ثبت‌نام کرده و موفق به دریافت تسهیلات نشده‌اند، در صورت قرارگرفتن در بازه زمانی اعلام شده (اول فروردین ۹۸ تا ۳۱ اردیبهشت ۹۹) باید دوباره اقدام به ثبت‌نام و مدارک خود را ارسال کنند.

 

منبع: ایلنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • شاپور

    خوب است


روی خط رسانه