شمانیوز

برخی از سهامداران که برای فروش ۳۰ درصد از سهام خود به بانک‌ها مراجعه کرده‌اند با اظهار بی‌اطلاعی بانک‌ها مواجه شده‌اند، مشکل کجاست؟

فروش سهام عدالت | برخی از سهامداران که برای فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت خود به بانک‌ها مراجعه کرده‌اند با اظهار بی‌اطلاعی بانک‌ها مواجه شده‌اند، مشکل کجاست؟

فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت در بانک‌ها از امروز آغاز شده و تا شنبه هفته آینده ادامه دارد. با گذشت حدود چهار ساعت از شروع به کار بانک‌ها برخی از مخاطبان مدعی هستند که اپراتور بانک‌ها از شروع این فرآیند اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند.

یکی از مخاطبان نوشته است: بانک‌ها اصلا خبر ندارنند رفتیم بانک گفتند اصلا برا بانک‌ها بخشنامه نشده است.

مخاطب دیگری اظهار کرد: بنده امروز ۶ خرداد به بانک مراجعه کردم ولی رئیس بانک صادرات در ارومیه گفتتد که هنوز هبچ نامه یا ابلاغیه‌ای در این مورد دریافت نکردند.

فرد دیگری گفت که به سه بانک ملت، مسکن و پاسارگاد رفتم ولی هر سه بانک گفتند که هنوز ابلاغیه‌ای به دستشان نرسیده است و فرمی ندارند.

مخاطبی عنوان کرد: من الان بانک بودم میگن هنوز چیزی اعلام نکردن واسه فروش سهام یا وکالت.. چرا می‌گویید از امروز برای فروش ۳۰ درصد سهام به بانک مراجعه کنید.

حسین فهیمی، سخنگو ستاد راهبری سهام عدالت درخصوص اقدام امروز بانک‌ها درباره فروش سهام عدالت، گفت: من پیگیری کردم که به همه بانک‌ها در این خصوص ابلاغ شده است، اما تا همه شعبات برای این کار اقدام کنند کمی طول می‌کشد.

وی افزود: امروز شاید نواقصی داشته باشیم، ولی به‌تدریج از اواخر امروز یا نهایتا از فردا مشکل رفع می‌شود؛ این مسئله در مرود ETF نیز وجود داشت.

فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت تا شنبه هفته آینده ادامه دارد با توجه به این که امروز به نحوی پذیره‌نویسی در بانک‌ها انجام نشده است و سهامداران برای انجام این کار سه روز کاری (چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری و شنبه هفته آینده) مهلت دارند، باید دید آیا این زمان تمدید می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • بردیا

    عالی

  • حسن

    سلام چطور جهت سهام از جانب دولت اعلام میشه ولی بانک ها که زیر نظر دولت هستند اظهار بی اطلاعی میکنن

  • مهران

    سهام عدالتمونوبایدچجوری بفروش بزاریم


روی خط رسانه