شمانیوز

از ابتدای اردیبهشت ماه، شرکت مدیران خودرو نرخ جدید محصولات مختلف "چری" را اعلام کرد و لازم شد که مشتریان با نرخ جدید نسبت به ثبت نام خودروی مد نظر خود اقدام کنند. لازم به ذکر است که شرایط فروش محصولات چری فعلاً تنها به صورت "نقدی" برقرار است و مشتریان می‌توانند نسبت به ثبت نام خودروی مد نظر خود اقدام کنند.

در شرایط فروش نقدی، شرکت مدیران خودرو محصولاتی همچون چری آریزو ۵ را با نرخ ۲۴۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی، چری آریزو۵ T را با نرخ ۳۰۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی، چری تیگو ۵ اکسلنت را با نرخ ۳۹۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی، چری آریزو ۶ را با نرخ ۴۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی و همچنین خودروی چری تیگو ۷ را به عنوان لوکس‌ترین محصول خود با نرخ ۵۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی ثبت سفارش خواهد کرد.

در لیست زیر می‌توانید قیمت‌ های مصوب مدیران خودرو را برای فروش محصولات مختلف چری مشاهده کنید. برای سهولت در خرید خودرو، نمایندگی رضایی روشن تهران شرایط ویژه‌ای را برای خریداران اعلام کرده که می‌توانید به شماره واتسپ ۰۹۹۱۵۰۱۰۱۴۸ پیام دهید تا نمایندگی مدیران خودرو با شما تماس بگیرد. همچنین می‌توانید برای مشاوره به همین شماره، تماس بگیرید. با خرید از نمایندگی رضایی روشن تهران، یک سال کارواش رایگان به خریداران هدیه داده می‌شود.

 

منبع: اقتصادنیوز

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • هادی اسکندری

    چرا بقیه محصولات رو ننوشته


روی خط رسانه