شمانیوز

رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد مطرح کرد :

رییس سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی موجب تسریع در فرآیند خرید خدمات از موسسات طرف قرارداد با بیمه سلامت خواهد شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از آی هینا، علی بیرجندی نژاد گفت : اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک در استان خراسان رضوی ، مشکلات متعددی را در حوزه درمان و سلامت مرتفع می کند و اجرای این طرح موجب تسریع در فرآیند خرید خدمات از موسسات طرف قرارداد با بیمه سلامت خواهد شد.

 

رییس سازمان نظام پزشکی افزود: بی تردید اجرای طرح هایی همچون استحقاق سنجی و نسخه نویسی الکترونیک مهم ترین طرح های اخیر سازمان بیمه سلامت ایران با محوریت تسریع و تسهیل در ارائه خدمات این سازمان به بیمه شدگان است.

 

وی تصریح کرد: افزایش سطح رضایت بیماران در زمان بیماری و دریافت خدمات درمانی هدف مشترکی است که هم سازمان های بیمه گر و هم ارائه دهندگان خدمات برای رسیدن به آن تلاش می کنند و سازمان بیمه سلامت ایران با اجرای برنامه های الکترونیک محور نقش بسزائی در تحقق این امر دارد.

 

رییس سازمان نظام پزشکی مشهد اظهار داشت: خوشختانه اقدامات قابل قبولی درسازمان بیمه سلامت انجام شده که تمامی آنها حاصل تلاش های دست اندرکاران حوزه سلامت است، سازمان بیمه سلامت امروز توانسته درحوزه های مختلف اقدامات ارزشمندی را به نتیجه برساند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه