شمانیوز

اعلام حمایت رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از نیروی انتظامی:

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی، حمایت خود را از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در برابر تحریم نابخردانه آمریکا اعلام کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ضمن محکوم کردن این اقدام در پیامی، حمایت تمام قد خود را در پیامی به شرح زیر اعلام کرد:

 

به نام خدا
اقدام تحریمی آمریکا علیه شما عزیزانی که حامی و رکن اصلی دفاع از امنیت ملی و منافع کشور هستید، بیانگر کُنه غضب و کینه دشمن جنایتکار از شایستگی شما در اجرای وظایف تان است.


این شایستگی لایق تبریک و حمایتی همه جانبه از سوی همه مردم و مسولان کشور است و ما باافتخار تمام حمایت خود را از ارده آهنین شما در پیاده‌سازی تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) اعلام می کنیم.


ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات فرماندهی نیروی انتظامی استان هرمزگان و شهرستان قشم و فرماندهی دریابانی استان و شهرستان قشم تاکید میکنم که این حرکت نابخردانه، ریشه در ناتوانی آمریکا در برابر روحیه جنگجو و مقاوم غیورمردان ایران دارد و نمی تواند خدشه ای به توان نظامی و انتظامی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد کند.
همانند همیشه، حامی و همراه فرزندان میهن در قامت نیروی انتظامی هستیم.

حمیدرضا مومنی
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه