شمانیوز

گلپور گفت: صاحبان واحد‌های صنفی آسیب دیده شدید از بیماری کرونا برای دریافت تسهیلات به سامانه کارا مراجعه کنند.

دبیر ستاد مقابله با بیماری کرونا وزارت صمت با اشاره به مصوبات ستاد ملی کرونا با هدف حمایت و پشتیبانی از کسب و کار‌های آسیب دیده از کرونا، گفت: اقدامات ارزشمند دولت و ستاد ملی کرونا در سخترین شرایط اقتصادی کشور با مشارکت نهاد‌های انقلابی و همراهی مردم شریف ایران در این برهه حساس با قیاس سایر کشور‌های پیشرفته در کنترل و مدیریت بیماری کرونا، موجب سرافرازی مجدد نظام در جهان گردید.

به گزارش شمانیوز : دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور، با اشاره به اینکه دولت در تلاش است در صورت تامین منابع مالی سایر کسب و کار‌های آسیب دیده را نیز تحت پوشش تسهیلات قرار دهد، افزود: میزان تسهیلات به ازای هر نفر شاغل دارای لیست بیمه از ۱۲ تا ۱۶ میلیون تومان بر مبنای دایر یا غیر دایر بودن کسب و کار و بازپرداخت ۲۴ماهه با نرخ ۱۲ درصد و بازپرداخت اقساط ابتدای مهر سال جاری عنوان کرد.

گلپور در پایان تاکید کرد :کلیه صاحبان واحدهای کسب و کار صنفی آسیب دیده شدید از بیماری کرونا در سطح کشور که دارای لیست بیمه کارفرمایی یا خویش فرما هستند، مجازند با مراجعه به سامانه کارا نسبت به ثبت نام دریافت تسهیلات اقدام کنند. صاحبان کسب و کار‌های مشمول مصوبه، سریعا به سامانه کارا مراجعه و ثبت نام بعمل آورند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • Aai. Asyr kaky

    کار خوبی است

تبلیغات متنی

روی خط رسانه