شمانیوز

از ۲۱ اردیبهشت سال جاری امکان ارائه درخواست بازنشستگی عادی، در سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی فراهم شده است.

در راستای کاهش مراجعات غیر ضروری، افزایش رضایتمندی مخاطبان و توسعه خدمات غیر حضوری، امکان ارائه درخواست بازنشستگی عادی در سامانه خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی فراهم شد.

 
 
از ۲۱ اردیبهشت سال جاری امکان ارائه درخواست بازنشستگی عادی، در سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به نشانی eservices.tamin.ir ایجاد شده و بیمه‌شدگان می‌توانند با ورود به سامانه با کد کاربری و رمز عبور مختص خودشان و از طریق گزینه درخواست بازنشستگی، نسبت به تکمیل اطلاعات و ارسال درخواست اقدام کنند.
 
 
 
چنانچه درخواست بازنشستگی خارج از وقت اداره یا ایام تعطیلات توسط بیمه شده ارسال شود ثبت درخواست در سیستم شعبه تامین اجتماعی در اولین روز کاری مورد بررسی صورت می‌گیرد.
 
 
 
به محض اعلام سابقه از سوی نامنویسی و حساب‌های انفرادی مراحل بعدی انجام فرایند بازنشستگی به متقاضی اطلاع رسانی می‌شود لذا از بیمه شدگان محترم درخواست می‌شوند پس از ارسال درخواست بازنشستگی غیر حضوری تا اطلاع رسانی بعدی به شعبه تامین اجتماعی مراجعه نکنند و منتظر تماس سازمان تامین اجتماعی باشند.
 
 
 
بدیهی است اخذ و کنترل اصل شناسنامه بیمه شده و امضا فرم درخواست بازنشستگی به منظور احراز هویت وی الزامی است.

 

منبع: کارگر انلاین

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • مستمربگیر تامین اجتماعی

    دستتان درد نکند ولی چرا افزایش حقوق معلوم نیست بخدا دستمان خالی هست

  • حسین رمضانزاده

    من توسامانه بیمه بیکاری ثبت نام کردم ولی هنوزسه ماه خبری نیست میخواستم خواهش کنم پیگری کنید ممنون تشکر.


روی خط رسانه