شمانیوز

مدیر کل تامین اجتماعی اردبیل با سفر به شهرستان خلخال با دکتر غنی نظری نماینده مردم شهرستانهای خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل در این دیدار به نقش و جایگاه سازنده سازمان تامین اجتماعی در زمان بحران کرونا اشاره و خاطر نشان کرد: سازمان تامین اجتماعی در زمینه فراهم کردن امنیت و آرامش برای اقشار تحت پوشش خود خصوصا بیمه شدگان و کارفرمایان ،اقدامات عملی و اجرایی گسترده ای را انجام داده است و نتیجه آن کمک به معیشت کارگران و سایر اقشار تحت پوشش و جلوگیری ازصدمه زدن به فعالیت اقتصادی کارفرمایان عزیز به عنوان مولدان اشتغال در کشور است.

 

سعید بشرخواه با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی نهاد عمومی و غیردولتی است و از محل بودجه عمومی دولت هیچگونه دریافتی ندارد، تنها منبع درآمـــدی سازمان را منابع حاصل از درآمدهای بیمه ای اعلام و اظهار داشت:  شرکای اجتماعی سازمان اعم از کارفرمایان و بیمه شدگان با پرداخت به موقع حق بیمه ها، این سازمان را برای انجام خدمات و تعهدات یاری می کنند.

 

 دکتر نظری ، نماینده مردم شهرستانهای خلخال و کوثر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از مدیرکل تامین اجتماعی استان و رئیس شعبه خلخال به تعامل هرچه بیشتر میان اداره کل استان و شعب تابعه و تقویت و توسعه کمی و کیفی خدمات تأمین اجتماعی تأکید کرد.

 

در این دیدار فرماندار خلخال نیز از همکاری و همیاری مجموعه تامین اجتماعی استان در حل مشکلات مرتبط با حوزه تامین اجتماعی از سازمان تامین اجتماعی بعنوان مجموعه خدمتگزار یاد کرد و از تلاشهای مدیران تامین اجتماعی استان و شعبه خلخال تقدیر و قدردانی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه