شمانیوز

گروه صنعتی ایران خودرو از امروز یکشنبه ۱۸ خرداد پیش فروش ۱۲ محصول خود به تعداد ۴۵ هزار دستگاه را با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه آغاز کرد.

ایران خودرو | بابک رحمانی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو پیش از این از عرضه ۴۵ هزار دستگاه دیگر از محصولات این خودروساز در این طرح خبر داده و خاطرنشان کرده بود: در این طرح پیش فروش، ۱۲ مدل از خودروهای تولیدی ایران خودرو قابل عرضه است.

در این طرح پیش فروش، متقاضیانی که در فروش فوق العاده انتخاب نشده‌اند می‌توانند در این طرح با رعایت شرایط بدون دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام کنند.

نکته: در صورت درخواست بیش از ظرفیت بخشنامه، انتخاب متقاضیان از طریق قرعه کشی خواهد بود و در صورتیکه تعداد متقاضیان از ظرفیت کمتر باشد، تعیین اولویت تحویل خودروها با قرعه کشی مشخص خواهد شد.

طرح پیش فروش یک ساله خودرو از ساعت ۸ صبح روز یک شنبه ۱۸ خردادماه آغاز و به صورت شبانه روزی تا ۲۰ خردادماه اجرا خواهد شد.

 

قیمت خودرو و نحوه پرداخت:

- نرخ خودرو مطابق نرخ زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

- پس از اعلام اسامی، انتخاب شدگان مبلغ پیش پرداخت هر خودرو را از درگاه ایران خودرو واریز می‌نماید و الباقی وجه خودروها در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه‌های قانونی تعیین و دریافت می‌گردد.

- قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود.

- در هیچ مرحله‌ای از ثبت نام نیازی به ارائه چک از سوی مشتریان نخواهد بود.

 

* جزییات پیش پرداخت‌ها

در این برنامه پیش فروش، خودروی پژو پارس ال ایکس با موتور تی. یو ۵ با پیش پرداخت علی الحساب ۳۹۹ میلیون ریالی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با پیش پرداخت علی الحساب ۳۵۹ میلیون ریالی، پژو ۲۰۷‌ای دستی با پیش پرداخت علی الحساب ۵۰۵ میلیون ریالی و دنا پلاس با پیش پرداخت علی الحساب ۵۳۹ میلیون ریالی ارائه شده که موعد تحویل همه این خودروها بهمن ۹۹ تا خرداد ۱۴۰۰ است.

همچنین پژو ۴۰۵ بنزینی اس ال ایکس با پیش پرداخت علی الحساب ۳۴۲ میلیون ریالی و پژو ۲۰۶ صندوق دار (وی ۸) با پیش پرداخت علی الحساب ۴۲۹ میلیون ریالی عرضه شده که موعد تحویل آنها آبان تا اسفند ۹۹ است.

در این طرح، همچنین سمند ال ایکس‌ای اف ۷ بنزینی با پیش پرداخت علی الحساب ۳۲۷ میلیون ریالی و دنا معمولی با پیش پرداخت علی الحساب ۴۷۲ میلیون ریالی موجود است که موعد تحویل آنها اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۰ ذکر شده است.

برپایه این طرح، سورن ای. ال. ایکس با پیش پرداخت علی الحساب ۴۲۶ میلیون ریالی ۴۰۰ و رانا پلاس با پیش پرداخت علی الحساب ۳۷۴ میلیون ریالی با موعد تحویل مهر ۹۹ تا خرداد ۱۴۰۰ عرضه شده است.

شایان ذکر است سمند ال. ایکس با پیش پرداخت علی الحساب ۳۱۷ میلیون ریالی و پژو پارس سال با پیش پرداخت علی الحساب ۳۸۴ میلیون ریالی هر دو با موعد تحویل بهمن و اسفند ۹۹ عرضه شده‌اند.

 

طرح-فروش۱

طرح-فروش۲

طرح-فروش۳

طرح-فروش۴

طرح-فروش۵

 

منبع: تسنیم
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه