شمانیوز

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا گفت: پرونده تسهیلات یک میلیون تومانی حمایت از کرونا بسته شد.

حسین میرزایی افزود: آخرین مرحله پرونده پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی حمایت کرونا در روز ۲۲ خرداد ماه با پرداخت ۸۶۷ هزار و ۲۵ خانوار بسته شد.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا اظهارکرد: در مجموع تاکنون به ۲۱ میلیون و ۵۱ هزار و ۳۹۳ خانوار یارانه‌بگیر تسهیلات حمایت از شرایط کرونا به مبلغ یک میلیون تومان پرداخت شده است که این رقم ۸۷ درصد از خانوارهای یارانه‌بگیر ماهانه کشور را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تشکیل می‌دهند.

میرزایی افزود: آخرین مرحله پرداخت تسهیلات یک میلیون تومان کرونایی در ۲۲ خرداد واریز شد که در این مرحله ۸۶۷ هزار و ۲۵ خانوار این تسهیلات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گرفتند.

وی در مورد بازپرداخت تسهیلات گفت: بازپرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی حمایت از کرونا که در سه مرحله پرداخت شد از تیرماه ۹۹ شروع می‌شود و اقساط آن ماهانه ۳۵ هزار تومان و ۱۰۰ تومان از یارانه ماهانه افراد کسر می‌شود و مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات ۳۰ ماهه خواهد بود‌(کارمزد تسهیلات یک میلیونی طی دو و نیم سال ۵۳ هزار تومان است).

میرزایی گفت: بانک‌های عامل از ماه آینده اقساط تسهیلات یک میلیونی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ طی هماهنگی با سازمان هدفمندی یارانه‌ها از یارانه ماهانه افراد کسر کرده و به حساب تسهیلات پرداختی منظور می‌کنند.

 

 
منبع: رکنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    سلام برای من وام هنوز واریز نشده