شمانیوز

بانک قرض الحسنه مهر ایران در طول ۳ سال گذشته، ۷۳هزار و ۷۲۷فقره وام ازدواج به مبلغ ۱۳هزار میلیارد ریال پرداخت کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اقتصاد آنلاین، امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی شرایط ازدواج برای جوانان کمتر مهیا است و با توجه به هزینه‌های بالایی که تشکیل خانواده در بر دارد جوانان به سختی توانایی ازدواج را دارند. با وجود اینکه سال گذشته مبلغ وام ازدواج افزایش یافت و به ۵۰میلیون تومان رسید اما باز هم به سختی می‌تواند کمکی در تامین نیازهای اولیه زندگی به جوانان کند.

 

طرح پیوند مهر بانک مهر ایران، به کمک جوانان می‌آید

در همین راستا بانک مهر ایران که به پرداخت تسهیلات خرد می‌پردازد و طی سال‌های گذشته در این زمینه سوابق بسیار خوبی داشته است اقدام به ایجاد طرح پیوند مهر کرده تا با پرداخت تسهیلات خرد در کنار وام ازدواج با ارتقای امید به زندگی جوانان در زمینه تامین مایحتاج به آن‌ها کمک کند.

 

پرداخت بیش از ۷۳هزار فقره وام ازدواج

بانک مهر ایران طی ۳سال گذشته ۷۳هزار و ۷۲۷ فقره وام ازدواج به مبلغ ۱۳هزار میلیارد ریال پرداخت کرده است. همانطور که اشاره شد در کنار این، مدتی است که بانک قرض الحسنه مهر ایران با راه‌اندازی طرح پیوند مهر یک و دو تلاش کرده تا منابع در اختیار جوانان برای تشکیل خانواده را افزایش دهد.

 

در طرح پیوند مهر یکم بانک مهر ایران متقاضیان می‌توانند با ایجاد حساب تا سقف ۴۰میلیون تومان از تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند شوند. مدت زمان تکمیل موجودی حساب حداقل یکسال و حداکثر ۳سال است و معادل ۱۲۶درصد میانگین موجودی سالانه حساب تسهیلات پرداخت خواهد شد. مهلت بازپرداخت آن ۳۶ماه است و امکان قابل انتقال به اقوام درجه یک هم وجود دارد.

 

در طرح دوم مهر بانک قرض‌الحسنه مهر ایران هم متقاضی می‌تواند با میانگین موجودی ۶میلیون و ۱۵۰هزار تومان طی ۱۰سال در پایان دوره از تسهیلات ۸۰میلیونی استفاده کند. به طور کلی افرادی می‌توانند از این طرح استفاده کنند که فعلا در سن ازدواج نیستند اما به تامین منابع ازدواج خود در آینده فکر می‌کنند.

 

مدت زمان لازم جهت تکمیل موجودی در این طرح حداقل ۵سال و حداکثر ۱۰سال است و شما ۵سال برای بازپرداخت فرصت دارید و می‌توانید معادل ۱۳۰درصد میانگین سالیانه موجودی حساب خود تسهیلات دریافت کنید.

 

برای دریافت هرکدام از این تسهیلات متقاضیان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک و یا از طریق پرتال بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به آدرس www.qmb.ir ضمن افتتاح حساب و انجام فعالیت های بانکی خود از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه