شمانیوز

مدیرعامل شرکت ملی پست:

حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست با اشاره به توزیع یک میلیون سیم کارت سرپرستان خانوار، آن را یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های پست به شمار آورد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حسین نعمتی با بیان اینکه طرح ثبت‌نام سیم‌کارتهای هدیه سرپرستان خانوار با همکاری مخابرات و اپراتورهای همراه اول، رایتل و ایرانسل انجام شد، اظهار داشت: توزیع این یک میلیون سیم‌کارت از طریق پست در سراسر استان‌های کشور و در کمترین زمان ممکن انجام شد.

 

وی افزود: یکی از اولویت‌های شرکت ملی پست، رسیدن به ظرفیت ترافیکی بالا در توزیع مرسولات پستی است که در حال حاضر این ظرفیت در کشور ما به عدد ۸ مرسوله به ازای هر نفر در طول سال می‌رسد.

 

نعمتی با تأکید بر اینکه در کشورهای دیگر متوسط ظرفیت ترافیکی شرکت‌های پستی ۵۰  مرسوله است، یادآوری کرد: البته باید به این نکته توجه داشته باشیم که ظرفیت ترافیک پستی در کشورهای صنعتی، بسیار بیشتر از سایر کشورهاست.

 

وی ادامه داد: در قالب چشم‌انداز ارتقای زیرساخت‌های شرکت ملی پست، مطابق یک برنامه پنج ساله برای رسیدن به عدد ۲۱ مرسوله به ازای هر نفر، این شرکت افزایش ترافیک سرانه را مورد هدف قرار داده است.

 

معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست اضافه کرد: یکی از برنامه‌های مهم ما فعالیت در حوزه  تجارت الکترونیک است و در صدد آن هستیم که با استفاده از همه ظرفیت فعالان حوزه ارتباطات، در این راستا گام‌های بلندی برداریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه