شمانیوز

رئیس کل بیمه مرکزی:

اگر صنعت بیمه در ارتباط با شبکه فروش، ناتوان باشد ناگزیر است در فضایی غیرواقعی تصمیم بگیرد که نتایج آن به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل بیمه مرکزی، دکتر سلیمانی که در نشست هم اندیشی شبکه فروش استان زنجان سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: تسهیل گری در فعالیت شبکه فروش بیمه به برخی از اصلاحات و تغییر در آیین نامه ها و قوانین موجود نیاز دارد.

 

رییس کل بیمه مرکزی از شبکه فروش به عنوان بازیگران اصلی صنعت بیمه یاد کرد و گفت: صنعت بیمه بدون حضور شبکه فروش معنایی ندارد و مسائلی نظیر حذف بیمه نامه کاغذی و حمایت از استارت آپ ها به هیچ عنوان تضعیف نمایندگان شبکه فروش نیست.

 

وی از استارت آپ ها به عنوان واقعیت های فضای کسب و کار نام برد و تصریح کرد: استارت آپ ها بازوی دیجیتالی نمایندگان شبکه فروش به شمار می روند و در ضمن این امکان وجود دارد که نمایندگان بیمه با مجهز شدن به امکانات دیجیتالی در بستر الکترونیک فعالیت کنند.

 

رییس شورای عالی بیمه به کادر شبکه فروش اطمینان داد که با تخلفات احتمالی استارت آپ ها برخورد می شود.

 

وی در همین راستا تصریح کرد: استارت آپ ها نقش کارگزاران بیمه را ایفا می کنند و اجازه صدور بیمه نامه به آنان اعطا نشده است.

 

دکتر غلامرضا سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود از استان زنجان به عنوان استانی فرهنگی، صنعتی و در حال توسعه یاد کرد و گفت: ضریب نفوذ بیمه در استان زنجان شایسته مردم شریف آن نیست و باید شبکه فروش بیمه برای شناساندن و ارائه محصولات متنوع بیمه ای با مهارت، صبر و تخصص گرایی بیشتر تلاش کند.

 

گفتنی است در این نشست نمایندگان شبکه فروش به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند که تمامی موارد از سوی رییس کل بیمه مرکزی پاسخ داده شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه