شمانیوز

صبح امروز جلسه ای با حضور آقایان علی اکبر پوریانی مدیرعامل، مهندس غلامحسین رحیمیان قائم مقام و مدیر مجتمع، حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین، دکتر غلامعباس محمدی رئیس دانشکده علوم پزشکی سیرجان و دکتر غلامرضا جهانشاهی معاون این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین؛ صبح امروز جلسه ای با حضور آقایان علی اکبر پوریانی مدیرعامل، مهندس غلامحسین رحیمیان قائم مقام و مدیر مجتمع، حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین، دکتر غلامعباس محمدی رئیس دانشکده علوم پزشکی سیرجان و دکتر غلامرضا جهانشاهی معاون این دانشگاه برگزار شد.

 

در این جلسه، مدیرعامل گهرزمین از کمک ۲۰۰ میلیارد ریالی این شرکت با تصویب هیئت مدیره برای ساخت و توسعه دانشکده علوم پزشکی سیرجان خبر داد و افزود: بین دانشکده علوم پزشکی سیرجان و شرکت سنگ آهن گهرزمین تفاهم‌نامه ای به منظور کمک به ساخت پردیس دانشگاهی دانشکده علوم پزشکی سیرجان منعقد گردیده است.

 

وی تصریح کرد: با وجود واگذاری زمین مورد نیاز از سوی اداره مسکن و شهرسازی، به زودی با تخصیص ۲۰۰ میلیارد ریالی این شرکت که بخشی از آن نیز پرداخت شده است، ساخت پردیس دانشگاهی علوم پزشکی در سیرجان اجرایی خواهد شد.

 

در ادامه این جلسه، رئیس دانشکده علوم پزشکی سیرجان از حمایت ها و اقدام بی نظیر این شرکت تقدیر و تشکر کرد و عنوان کرد: خوشبختانه مسئولین و مدیران از حیطه آموزش و درمان حمایت می کنند و این مهم، نشان از آن دارد که شرکت گهرزمین در بحث مسئولیت های اجتماعی اقدامات بسیار ارزشمندی را انجام داده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه