شمانیوز

عملکرد شرکت بیمه معلم بر اساس آمار منتشرشده از سوی بیمه مرکزی از افزایش 45 درصدی حق‌بیمه تولیدی با حفظ ترکیب متوازن پرتفوی خبر می‌دهد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، حاصل عملکرد شرکت بیمه معلم در سال 98 کسب حق‌بیمه‌ای معادل 23,660 میلیارد ریال بوده که این رقم در مقایسه با سال 97 با رشد حدود 45 درصدی همراه شده‌است.

 

با توجه به رقم 59,100 میلیارد ریالی حق‌بیمه برای کل صنعت در سال 98، بیمه معلم توانسته سهم 4.04 درصدی از بازار صنعت بیمه را از آن خود نماید. نکته مهم در مقایسه عملکرد بیمه معلم در سال 98 نسبت به سال قبل از آن، افزایش سهم بازار شرکت است که با توازن در پرتفوی و تمرکز بر اصلاح پرتفوی، کارنامه‌ای قابل قبول از عملکرد شرکت در این سال به تصویر می‌کشد.

 

نرخ رشد حق‌بیمه در کل صنعت در سال 98 حدود 36 درصد بوده این درحالی است که این نرخ در بیمه معلم حدود 45 درصد است. به بیان دیگر بیمه معلم توانسته است سهم بیمه خود در بازار را از 3.8 درصد به 4 درصد افزایش دهد. گفتنی است بیمه معلم در حوزه سرمایه‌گذاری‌ها در سال 98 نسبت به سال 97 ،با افزایش قابل توجه 124 درصدی همراه بوده و  بررسی‌ها نشان می‌دهد این رشد قابل‌توجه به آن معناست که فعالیت در این حوزه بسیار فعال‌تر شده‌است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه