شمانیوز

در جشنواره تابستانه نوین ارائه می شود

شرکت بیمه نوین به مناسبت شروع فصل تابستان، محصولات بیمه‌ای خود را با شرایط ویژه در تیرماه به فروش می‌رساند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه نوین، این شرکت به پاس ارزش نهادن به اعتماد مشتریان خود و در راستای گسترش فرهنگ بیمه‌ای جشنواره فروشی تحت عنوان "جشنواره تابستانه نوین" برگزار می­‌کند. در این جشنواره خدمات و محصولات بیمه نوین از یکم تا دهم تیرماه با شرایط ویژه به فروش می رسند. 

 

در جشنواره " تابستانه نوین" بیمه‌نامه‌های مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان صنعتی، خدماتی، بازرگانی، مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان ساختمانی، مسئولیت مدنی مدیران مجموعه های ورزشی، مسئولیت مدنی مدیران مراکز آموزشی و مسئولیت مدنی مدیران تالارها و رستوران ها و نیز  بیمه ­های آتش سوزی صنعتی و غیر صنعتی با شرایط ویژه ارائه می­ شوند.

 

تخفیف­‌های ارائه شده در جشنواره تابستانه علاوه بر اعتبار در سال ۱۳۹۹ در بازه زمانی جشنواره، در سال­‌های آتی نیز به مدت ۵ سال دارای اعتبار خواهد بود.

 

علاقه­‌مندان جهت تهیه این بیمه‌نامه‌ها و کسب آگاهی از شرایط تخفیف‌ها، می‌­توانند علاوه بر مراجعه به شعب و نمایندگی‌­های بیمه نوین با  خط ویژه    ۲۲۲۵۱۰۶۰-٠٢١ تماس گرفته و یا به پایگاه اینترنتی www.novininsurance.com  مراجعه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied