شمانیوز

مدیران کل و درمان تامین اجتماعی بوشهر با استاندار این استان دیدار و ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته، در خصوص مسائل این سازمان گفت وگو کردند.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عبدالله شیرکوند، مدیر کل تامین اجتماعی بوشهر دراین دیدار به بخشنامه وزارت کشور در خصوص همکاری به منظور تهاتر دوجانبه و سه جانبه طلب مراکز درمانی غیر دانشگاهی از سازمان با بدهی های آنها به سازمان و سایر اشخاص حقیقی وحقوقی اشاره کرد .

 

شیرکوند با اعلام مبلغ بدهی کارفرمایان و پیمانکاران استان به میزان ۶۷۰ میلیاردتومان ، که بخشی از این مطالبات مربوط به دستگاههای دولتی،شهرداریها و واحدهای تولیدی و صنعتی است، اظهار داشت :  با توجه به اینکه برای وصول مطالبات سازمان در چارچوب قوانین و مقررات موضوعه از ظرفیت استانداری اشاره شده ، لذا اجرای آن ، قطعا در ارائه خدمات بموقع و بهینه به مخاطبین سازمانی تاثیرگذار خواهد بود .

 

وی با اشاره به خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی و حذف تمدید اعتبار دفترچه درمانی بیمه شدگان  که منجر به کاهش تردد مراجعات حضوری شده است، اذعان کرد:  اجرای این طرح نوین در استان موجب کاهش مراجعات به میزان ۴۰۰ هزار مورد در شعب و کارگزاریها و شعب اقماری خواهد شد.

 

شیرکوند اظهار داشت :  براساس ارزیابی انجام شده از سوی بازرسی استانداری ، اداره کل تامین اجتماعی در میز خدمت و ارائه خدمات غیر حضوری حائز رتبه برتر شده که نشان از برنامه ریزی و تلاش جمعی همکاران استان بوده است.

 

 گراوند، استاندار بوشهر ضمن تشکر از خدمات سازمان تامین اجتماعی در کشور و استان بوشهر در ارائه خدمات به مردم ، اظهار داشت: تامین اجتماعی بزرگترین سازمان خدمت رسان است و استانداری با طرح موضوع پیگیری مطالبات سازمان در شورای برنامه ریزی استان و تصویب آن، از سوی سه معاونت سیاسی، اقتصادی وعمرانی استانداری در خصوص پیگیری و تعیین تکلیف مطالبات سازمان همکاری و اقدام لازم خواهد کرد .

 

گراوند افزود : در این خصوص با برنامه ریزی قبلی و دعوت از مدیران دولتی ،شهرداریها و واحدهای تولیدی ،جلسات مستمر در دفاتر معاونین تشکیل خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات حضوری و غیرحضوری سازمان در استان بوشهر و تعامل سازنده با تشکل های کارفرمایی و کارگری موجب افزایش رضایتمندی بیمه شدگان شده است ، از مدیران کل و درمان استان بوشهر تشکر کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied