شمانیوز

اولین نشست کارگروه بیمه زنان خانه‌دار اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با حضور سرپرست، معاونین و جمعی از روسای شعب و روسای ادارات اداره کل غرب تهران بزرگ برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حسین امیری‌گنجه، سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با اشاره به ماهیت بیمه‌های خاص در اهداف متعالی سازمان گفت: اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در تحقق اهداف سازمان 4 برنامه در پیش روی خود دارد و کلیه راهبردها و خط‌مشی‌ها بر اساس 4 هدف مدیریت منابع، مدیریت مصارف، تاب‌آوری و کرامت انسانی طراحی و تدوین شد و در نهایت به اجرا درآمد.

 

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ تشکیل اتاق فکر در اداره کل غرب تهران بزرگ را فرصت مغتنمی در روان‌سازی امور، وحدت رویه و ایجاد هماهنگی بین سیاستگذاری و مجریان سیاست و استفاده از طرح‌های خلاقانه دانست و افزود: وظیفه اداره کل غرب سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و تعیین خط مشی‌های مهم راهبردی است و شعب مجری برنامه‌ها است.

 

وی تاکید کرد: در مواردی بین اهداف و اجرای برنامه‌های تعیین‌شده ناهماهنگی وجود دارد که باید شرح وظایف و اختیارات مورد بازنگری قرار گیرد.

 

امیری‌گنجه در خصوص ماهیت بیمه زنان خانه‌دار گفت: بیمه زنان خانه‌‍دار از آذر ماه سال 1387 با توجه به برنامه‌های کلان اقتصادی نظام جمهوری اسلامی و جهت حمایت از زنان که مهمترین قشر جامعه در کانون خانواده و نقش تعیین‌کننده در تربیت فرزندان دارد، ترسیم شده است و بر اساس آمار از جمعیت 20 میلیونی زنان خانه‌دار تنها 10 میلیون تحت پوشش حمایت‌های بیمه‌ای و بازنشستگی قرار دارند.

 

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران افزایش 20 درصدی جذب بیمه زنان خانه‌دار در سطح اداره کل غرب تهران بزرگ را کاری ارزشمند و قابل ستایش دانست و گفت: باید با برنامه‌ریزی خلاقانه و تبلیغات اثربخش گام‌های بلندتری در این جهت برداشته شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied