شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

محل نصب صحیح پکیج دیواری یکی از مهم ترین موضوعاتی است جهت استفاده صحیح و افزایش عمر مفید پکیج حائز اهمیت می باشد. نصب اشتباه پکیج دیواری مشکلات بسیاری را برای پکیج به همراه آورده و ممکن است خسارات جانی به همراه آورد. بنابراین طریقه نصب صحیح پکیج دیواری یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید به آن پرداخته شود.

محل نصب صحیح پکیج دیواری یکی از مهم ترین موضوعاتی است جهت استفاده صحیح و افزایش عمر مفید پکیج حائز اهمیت می باشد. نصب اشتباه پکیج دیواری مشکلات بسیاری را برای پکیج به همراه آورده و ممکن است خسارات جانی به همراه آورد. بنابراین طریقه نصب صحیح پکیج دیواری یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید به آن پرداخته شود.

ما در ادامه این متن قصد داریم نکاتی در مورد بهترین محل برای نصب پکیج دیواری به شما آموزش دهیم.

 

چچ

 

بهترین محل برای نصب پکیج دیواری کجاست؟

 

پکیج دیواری همان گونه که از نامش پیداست، دستگاهی است که باید بر روی یکی از دیوارهای ساختمان نصب شود. البته نمونه هایی از پکیج نیز وجود دارند که می توان آنها را بر روی زمین نیز نصب کرد، اما این دستگاه ها نسبت به پکیج دیواری مزایای کمتری دارند.

آموزش پکیج دیواری را با انتخاب بهترین محل برای نصب پکیج شروع می کنیم.

 

 در اولین نکته باید توجه داشت که دیوار یا محل نصب پکیج دیواری دارای مصالح ساختمانی مستحکمی باشد تا بتواند وزن پکیج دیواری را تحمل نماید.

توجه داشته باشید که پکیج دیواری باید از زمین حداقل یک الی دو متر فاصله داشته باشد. البته باید فاصله آن تا سقف نیز کمتر از نیم متر نباشد.

 

به این نکته توجه داشت که پکیج دیواری نهایتا روزی نیاز به تعمیرات و یا سرویس کاری پیدا می کند، و به همین دلیل باید در محلی نصب شود که امکان تعمیرات و سرویس آن وجود داشته باشد. اگر این دستگاه را در درون کابینت نصب می کنید باید فضای اطراف آن حداقل 15 سانتیمتر خالی باشد تا بتوان امورات تعمیراتی و سرویس کاری را انجام داد.

همچنین باید تا حد امکان این دستگاه را در محلی نصب کرد که نیاز به سیم کشی اضافه برق و همچنین لوله کشی گاز نباشد، و یک دودکش مجزا برای آن وجود داشته باشد.

 

حح

 

نکات هشدار دهنده برای نصب پکیج دیواری

 

توجه داشته باشید که پکیج های دیواری در منازل بالای 60 متر مربع قابلیت نصب دارند و اگر این مورد رعایت نشود به علت تولید گاز مونوکسید کربن تولید شده و خروج احتمالی آن، گاز گرفتگی در کمین ساکنین ساختمان خواهد بود.

 

ساختمان های زیر 60 متر نمی توانند به درستی اکسیژن مورد نیاز پکیج دیواری را تامین کنند، و در نتیجه دستگاه در این ساختمان ها نمی تواند به درستی کار کند.  در صورتی که قصد نصب پکیج دیواری در منازل کمتر 60 متر را دارید می توانید پکیج دیواری را در بالکن نصب کنید. یا از  از دودکش دوجداره استفاده نمایید. همچنین می توانید از یک مجزای اضافه مانند دریچه هوا برای پکیج استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که پکیج دیواری نباید بالای اجاق گاز نصب شود.

 

از دیگر نکات مهم که برای نصب پکیج دیواری باید به آن دقت داشت مربوط به محل قرار گرفتن کلاهک تعدیل پکیج دیواری است. دقت داشته باشید که این کلاهک می بایست حداقل به میزان 30 سانتی متر با دودکش فاصله داشته باشد.

 

همانطور که اشاره شد انتخاب مکان مناسب برای نصب پکیج دیواری و نصب صحیح آن از موضوعاتی مهمی است که هنگام نصب پکیج می بایست به آن توجه داشت. زیرا نصب اشتباه پکیج دیواری ممکن است خسارت های مالی و جانی بسیاری را به همراه آورد. بنابراین توصیه می کنیم در صورتی که از دانش و مهارت لازم برای نصب پکیج دیواری برخوردار نیستید اقدام به نصب آن نکنید.

 

آموزش پکیج دیواری یکی از دوره های مهمی است که با توجه به رویکرد و استقبال از پکیج های دیواری اهمیت یافته است. یک نصب کننده حرفه ای پکیج دیواری با استفاده از اطلاعات و دانشی که در دوره های آموزشی خود کسب کرده می تواند بهترین جای را برای نصب پکیج در یک ساختمان انتخاب کند.

 

خخ

 

بهترین مرکز آموزش نصب پکیج دیواری

 

آموزش نصب پکیج دیواری دوره ای است که افراد با شرکت در آن می توانند صاحب یک شغل پولساز، حرفه ای و آینده دار شوند. مراکز مختلفی در سراسر کشور دوره آموزش نصب پکیج دیواری را برگزار می کنند که مجتمع فنی برق به عنوان بهترین مرکز آموزشی ایران در این حوزه به شمار می رود.

 

این مجتمع آموزشی علاوه بر دوره آموزش نصب پکیج دیواری، دوره تعمیرات موبایل، دوره آموزش برق صنعتی و چندین دوره دیگر را  در زمینه برق و الکترونیک برگزار می کند. در ادامه به صورت مختصر به معرفی برخی از دوره های این آموزشگاه می پردازیم:

 

غغ

 

آموزش تعمیرات لوازم خانگی دوره ای با درآمد بالا

 

دوره تعمیرات لوازم خانگی یکی از دوره های پرطرفدار آموزشگاه فنی برق است که به دلیل بازار کار عالی تعمیرات لوازم خانگی از درآمد بالایی نیز برخوردار می باشد. بنابراین در صورتی که به دنبال شغلی پردرآمد با آینده شغلی خوب هستید توصیه می کنیم در دوره های تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه فنی برق ثبت نام نمایید.

 

آموزشگاه فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی و زیر نظر اساتید باتجربه دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی را برگزار کرده و کلیه مهارت های لازم برای تعمیرات  برد و مکانیکی انواع لوازم خانگی را به کارآموزان آموزش می دهد. کارآموزان این دوره همانند استادی ماهر می توانند وارد بازار کار تعمیرات لوازم خانگی شده و از این بازارکار درآمد کسب کنند.

 

یی

 

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی دوره ای تخصصی و حرفه ای

 

دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی از جمله دیگر دوره های آموزشی پرطرفدار در این آموزشگاه است که هر ماه کارآموزان بسیاری در این دوره ثبت نام کرده و وارد بازار کار پردرآمد و عالی تعمیرات برد های الکترونیک می شوند.

در این دوره آموزشی کارآموزان به صورت کاملا عملی کلیه مهارت های لازمبرای تعمیرات و عیب یابی انواع بردهای الکترونیکی را فرا گرفته و می توانند وارد بازار کار تعمیرات برد شده و درآمدزایی داشته باشند.

 

آموزشگاه فنی برق برای برگزاری دوره های آموزشی خود از بهترین اساتید و بروزترین تجهیزات آموزشی روز دنیا استفاده می کند و به همین دلیل به عنوان یکی از مراکز آموزش معتبر ایران شناخته می شود و مدرک اعطایی آن در پایان دوره از ارزش بالایی برخوردار است، و کارآموزان با توجه به اعتبار بالای این مرکز می توانند به راحتی به بازار کار آزاد و یا استخدامی این رشته ورود کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های این آموزشگاه به وب سایت رسمی مجتمع فنی برق به آدرس اینترنتی https://fannibargh.com/ مراجعه نمایید. جهت مشاوره رایگان با شماره 02166121029 تماس حاصل نمایید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه