شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

. اگر به عنوان برگزار کننده تولد، می خواهید یک هوادار تیم بارسا را توشحال کنید، می توانید تم تولد بارسا را برگزینید و فضای خانه را با این تم تولد تزئین نمایید. به این شکل می توانید فرزند پسر خود را بی نهایت شاد ساخته و او را در فضایی رویایی و مطابق با آرزوهایش قرار دهید. سورپلاس به ایرانیان کمک می کند تا جشن ها و میهمانی های خود را به بهترین شکل و با استفاده از فاکتورهای شادی آفرین بیشتر، برگزار کنند.

علاقه مندان به فوتبال از هر فرصتی استفاده می کنند تا آرم و یا نشانی از تیم مورد علاقه خود خریداری کرده و یا به همراه داشته باشند. حال تصور کنید که قرار است مجلس جشن تولدی برگزار شود که صاحب آن فردی فوتبالی است. اگر به عنوان برگزار کننده تولد، می خواهید یک هوادار تیم بارسا را توشحال کنید، می توانید تم تولد بارسا را برگزینید و فضای خانه را با این تم تولد تزئین نمایید. به این شکل می توانید فرزند پسر خود را بی نهایت شاد ساخته و او را در فضایی رویایی و مطابق با آرزوهایش قرار دهید. سورپلاس به ایرانیان کمک می کند تا جشن ها و میهمانی های خود را به بهترین شکل و با استفاده از فاکتورهای شادی آفرین بیشتر، برگزار کنند.

 

تم تولد بارسا اسپانیا

 

تم های تولد مختلفی وجود دارند که شما می توانید از آن ها برای برگزاری جشن تولد انتخاب کنید. اما برای برپایی یک جشن تولد فوق العاده برای یک فرد فوتبالی، لازم است تا تیم محبوب او را بشناسید، اگر هوادار تیم بارسا است، پس تعلل نکرده و تم تولد بارسا را انتخاب کنید.

 

غغ

 

برای اجرای این تم، حتما به این نکات توجه نمایید:

 

ریسه های تم تولد بارسا اسپانیا

 

برای تزئین اتاق و مناسب سازی فضا برای برگزاری جشن، به ریسه ها نیاز دارید که برای اجرای تم تولد بارسا اسپانیا، ریسه هایی با طرح چاپی از این تیم لازم است. شما با خریداری این ریسه ها و آویختن آن ها به دیوار، اولین گام موثر برای اجرای این تم را برداشته اید. به این ترتیب می توانید به راحتی جلوه فوق العاده ای به مراسم جشن تولد خود داده و در فیلمبرداری و ثبت خاطرات نیز عالی عمل کنید.

 

خخ

 

بادکنک های بارسا اسپانیا

 

گام دوم در اجرای تم تولد بارسا اسپانیا ، خرید بادکنک هایی با تم بارسا اسپانیا است. یعنی باید به سراغ بادکنک هایی بروید که طرح چاپی از این تیم دارند. اگر نتوانستید این بادکنک ها را بیابید، بادکنک هایی را خریداری کنید که رنگ آن ها با رنگ این تیم همخوانی داشته باشد.

 

بنرها و پوسترهای تم تولد بارسا اسپانیا

 

برای آن که حال و هوای جشن تولد حسابی فوتبالی شود، سفارش بنرها و پوسترهایی از این تیم را فراموش نکنید. شما می توانید با سفارش بنرهایی از این تیم و نصب آن به دیوار اصلی، یک فضای کاملت جذاب و متناسب با تم تولد بارسا اسپانیا را ایجاد نمایید. به یاد داشته باشید که پسرک ها عاشق فضای فوتبالی هستند و به هر شکلی که این فضا را با حال و هوای فوتبالی تکمیل کنید، موفقیت بیشتری در شاد برگزار کردن جشن تولد فرزند خود خواهید داشت.

 

کیک تولد بارسا اسپانیا

 

برای سفارش کیک، حتما باید طرح آن را بارسا اسپانیا انتخاب کنید تا کاملا با تم همخوانی داسته باشد. حال این طرح می تواند طرح آرم و نشان تیم باشد و یا طرح چاپی از یکی از بازیکنان محبوب آن. در هر صورت شما در اجرای این تم موفق عمل کرده اید.‌ با توجه به طرح و نقشه این کیک، شما می توانید با به کار بردن کمی سلیقه، تزیین کیک تولد در خانه را نیز داشته باشید و خود به راحتی یک کیک تولد خانگی با هزینه کمتر و البته جذابیت بیشتر برای جشن تولد فرزند خود، آماده سازید.

 

مد

 

ظروف پذیرایی بارسا

 

برای پذیرایی از مهمانان، شما می توانید ظروفی را انتخاب کنید که طرحی از تیم بارسا اسپانیا داشته باشد. و اگر نه، ظروفی را خریداری کنید که رنگ امیزی آن با رنگ امیزی تم همخوانی داشته باشد.

 

به کار بردن متن تبریک تولد پسرم

 

در نهایت به شما توصیه می کنیم که با استفاده از متن تولد پسرم این روز به یاد ماندنی را برای تمام عمر در ذهن فرزند خود جاودانه ساخته و جمله ای به یاد ماندنی به وی تقدیم کنید. در سورپلاس گنجینه کاملی از پیام های تبریک تولد قرار داده شده اند که هر یک از آن ها می تواند برای شما الهام بخش باشد.

 

سخن پایانی

 

همان طور که خواندید، شما می توانید به راحتی برای فردی که هوادار تیم بارسا اسپانیا است، یک تولد فوق العاده برگزار کنید. در اجرای این تم شما می توانید از کلاه های تولد، شمع تولد، کاردها و … که طرحی از تیم ریال مادرید دارند نیز استفاده کنید و حسابی همه جا را فوتبالی نمایید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه