شمانیوز

هشتمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فراوری معدنی و صنایع وابسته و ششمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راهسازی با حضور 105 شرکت در محیطی به مساحت 7 هزار متر مربع و به مدت 4 روز در محل نمایشگاه های بین المللی کرمان برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی زیسکو، هشتمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فراوری معدنی و صنایع وابسته و ششمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راهسازی با حضور 105 شرکت  در محیطی به مساحت   7 هزار متر مربع و به مدت 4 روز در محل نمایشگاه های بین المللی کرمان برگزار شد.

هلدینگ میدکو  و شرکت های زیرمجموعه این هلدینگ  در این نمایشگاه حضور فعال داشتند.

شرکت فولاد زرند ایرانیان نیز به عنوان بزرگ ترین شرکت زیرمجموعه این هلدینگ، در این نمایشگاه حضور داشت.

در این مدت، نمایندگان حقیقی و حقوقی شرکت های مختلف از غرفه شرکت فولاد زرند ایرانیان بازدید کرده و در ارتباط با زمینه فعالیت و چگونگی همکاری با شرکت، با همکاران واحد روابط عمومی زیسکو  گفتگو کردند. میانگین روزانه تعداد شرکت هایی که برای مذاکره مراجعه کردند، 5 شرکت بود.

از جمله این شرکت ها می توان به شرکت صنایع لاستیک سازی نیکوبر شرق سپاهان، شرکت روغنکاران ارس نور، صنایع ذوب و تکمیل آپادانا، گروه ماشین سازان زنجان و شرکت سنگ آهن گهر اشاره کرد.

همکاران واحد بازرگانی شرکت هم در این 4 روز، از غرفه شرکت های دیگر بازدید و نحوه فعالیت آنان را بررسی کردند.

آنان، ضمن معرفی مجتمع های مختلف زیرمجموعه شرکت زیسکو، اطلاعات لازم برای ایجاد ارتباط تجاری با این شرکت ها را نیز جمع آوری کردند.

مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان نیز در روز پایانی نمایشگاه، از غرفه میدکو بازدید کرده و فعالیت های انجام شده  شرکت زیسکو در نمایشگاه را ارزیابی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه