شمانیوز

مهندس تقی زاده مدیر عامل چادرملو بمناسبت روز صنعت و معدن پیام صادر کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت صنعتی و معدنی چادرملو؛ متن پیا به شرح ذیل می باشد:

 

روز ملی معدن و صنعت فرصت مغتنمی است برای بازنگری در ظرفیت های عظیم معدنی کشور  که به فرمایش مقام معظم رهبری می تواند بهترین جایگزین برای  در آمدهای نفتی باشد .

با نگاهی عمیقتر و بررسی قابلیت های معادن در ایجاد اشتغال، تقویت بنیه اقتصادی مناطق کم برخوردار که عمدتاً معادن کشور در این نقاط واقع شده اند، ایجاد واحدهای پائین دستی، رونق بخشی به محیط کسب و کار، اثر بخشی در رشد اقتصادی و درآمد زایی ارزی، ما را مکلف به سرعت بخشی به اجرای عملیات اکتشافی برای دستیابی به ذخایر جدید معدنی می نماید .

بدون شک جهش تولید زمانی محقق خواهد شد که ابتدا به مواد اولیه دسترسی یابیم تا در فرآیند تولید صنایع تکمیلی شاهد رشد و توسعه باشیم و خوشبختانه این قابلیت در اکثر نقاط کشور وجود دارد و بر ماست که با عزمی جزم و اراده ای مستحکم و نیز با بکارگیری  نیروهای مستعد وکارآمد، استفاده از فناوری های نوین ، ایمن سازی، مدیریت صحیح  و بهره برداری اصولی، به رشد و توسعه این بخش از اقتصاد کشور بیاندیشم .

ضمن تبریک این روز به تمامی فعالان بخش معدن و صنایع معدنی، آرزو می نمائیم دست اندرکاران و تصمیم گیرندگان امور اقتصاد و توسعه کشور با نگاهی عمیقتر به جایگاه  معادن و صنایع معدنی آینده ای روشن و امید بخش را برای این بخش از اقتصاد کشور به ارمغان آورند  .

ناصر تقی زاده

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه