شمانیوز

استاندار آذربایجان شرقی:

استاندار آذربایجان شرقی بیمه سلامت را زمینه ساز تحولی مثبت در حوزه سلامت و درمان کشور دانست.

به گزارش شمانیوز به نقل از آی‌هینا، علیرضا پورمحمدی در آئین افتتاح ساختمان جدید اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی با اشاره به نقش مهم بیمه سلامت در کاهش دغدغه‌های مردم، از تلاش‌های دست‌اندرکاران نظام سلامت و بخش بهداشت و درمان استان در ماه‌های اخیر قدردانی کرد و گفت: مجاهدت‌ها و فداکاری‌های مدافعان سلامت همواره در یاد و خاطره مردم ایران اسلامی ثبت خواهد شد.

استاندار آذربایجان شرقی: با تاکید براینکه مدیریت و مقابله با بیماری کرونا از اولویت اصلی مدیریت ارشد استان است، افزود: به اذعان دوستان و دشمنان، جمهوری اسلامی ایران عملکرد بسیار خوبی در کنترل و مقابله با این بیماری داشته است.

وی با اشاره به تلاش‌های دولت برای رفع تحریم‌ها و کاهش اثر فشارهای اقتصادی به مردم، گفت: در اثر این فشارها، نرخ تورم کشور در سال 92، 40 درصد و میزان رشد اقتصادی نیز منفی 7.8 درصد بود که پس از امضای برجام در سال 95، نرخ تورم، تک‌رقمی شد و میزان رشد اقتصادی به مثبت 5.6 رسید.

پورمحمدی یکی از دلایل شرایط تورمی جامعه را عهد شکنی آمریکا، شیطنت رژیم اسرائیل و رفتار خصمانه دولت‌های مرتجع منطقه و برخی اقدامات افراطی در داخل و خارج از کشور را عامل بسیاری از مشکلات جامعه عنوان و بر اهتمام دولت برای حل مشکلات اقتصادی کشور در شرایط خطیر کنونی تاکید کرد

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه