شمانیوز

سیزدهمین نشست شورای هماهنگی اقدامات پسا کرونا منطقه آزاد قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاونان و مدیران این سازمان و شرکت های تابعه برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، این نشست با 6 دستور کار شامل؛  بررسی مصوبات جلسه پیشین، گزارش آخرین وضعیت کروناویروس، ارایه بسته های پیشنهادی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری، بررسی عملکرد درآمد و منابع سازمان در سه ماهه گذشته، بررسی عملکرد گمرک در جذب کالاهای تجاری و واردات عادی و ارایه گزارشی از نرم افزار داشبورد گمرک برگزار شد.

در این نشست حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز ضمن ارزیابی اطلاعات نشست به گفتگو در مورد مباحث مطرح شده پرداخت و از معاونان و مدیران سازمان خواست تا با همراهی و همکاری بخش های مختلف به تحقق سیاست های این منطقه در راستای درآمدزایی پایدار کمک کنند.

 مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در این جلسه گزارشی از اقدامات این سازمان در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ارائه داد.

ارایه بسته های پیشنهادی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری باهدف امکان سنجی، طراحی، مطالعه و جانمایی طرح های اقتصادی در این صنعت موضوع دیگری بود که در این جلسه به بررسی امکان عملیاتی شدن و اجرای آن پرداخته شد.

بررسی عملکرد درآمد و درصد تحقق منابع سازمان در سه ماهه گذشته، بررسی عملکرد گمرک در میزان و نحوه جذب کالاهای تجاری و واردات عادی از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

 

تهیه و طراحی نرم افزار داشبورد گمرک باهدف ارایه گزارش های تفکیکی در بنادر تجاری جزیره، ارزیابی مقایسه ای درآمدها و درنهایت عملکرد این بخش مهم اقدامی از سوی مدیریت فناوری و اطلاعات سازمان منطقه آزاد قشم بود که در این جلسه معرفی گردید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied