شمانیوز

افتخاری دیگر برای شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان:

درمراسم روز ملی صنعت و معدن، با حضور معاون اول رئیس جمهور از شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان به عنوان واحدصنعتی و معدنی نمونه کشور تقدیر شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان، بزرگداشت روز ملی صنعت، معدن و تجارت با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور و حسین مدرس‌خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد و از ۳۰ برگزیده صنعتی و معدنی کشور تجلیل به عمل آمد که شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان جز شرکت ‌های برگزیده بود.

 

در این مراسم، شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان بعنوان یکی از شرکت‌های برگزیده صنعتی کشور در حوزه صنعت فولاد مورد تجلیل قرار گرفت.

 

گفتنی‌است، مراسم "روز ملی صنعت و معدن" که هر ساله با حضور ارزشمند و پرشور صنعتگران و معدنکاران و تولید کنندگان توانمند و موفق کشورمان و همچنین نمایندگان تشکل های مختلف بخش خصوصی برگزار می شد، امسال به سبب محدودیت های کرونایی و الزام به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی، به صورت محدود و نمادین برگزار گردید، و از فعالان اقتصادی و اصحاب رسانه که امکان حضورشان در این برنامه میسر نیست، پوزش خواسته شد.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied