شمانیوز

فردا با حضور مدیران نظام بانکی برگزار می شود

رادیو اینترنتی عصر پرداخت در هفدهمین میزگرد زنده خود که در اپلیکیشن CASTBOX در کانال این رسانه با نام ASREPARDAKHT در ویژه برنامه هات کست برگزار خواهد شد، با حضور مدیرعامل بانک پارسیان، مدیرعامل شرکت شاپرک، قائم مقام مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین و مدیرعامل شرکت ایران کیش به موضوعات مهم این روزهای نظام بانکی و شبکه پرداخت کشور می پردازد.

براساس این گزارش، در این برنامه که با حضور آقایان کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان، سید کاظم دهقان مدیرعامل شرکت شاپرک، مهدی شهیدی قائم مقام مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین و پیمان منعم طبری مدیرعامل شرکت ایران کیش برگزار می شود تلاش خواهد شد، مهمترین چالش های پیش روی وضعیت حال و آینده نظام بانکی و شبکه پرداخت مورد ارزیابی و موشکافی قرار گیرد.

 

در این میزگرد آنلاین موضوعات مهمی همچون، موانع توسعه بانکداری الکترونیکی، اقتصاد داده محور، پیش نویس کیف پول الکترونیکی، نظام پرداخت کارمزد، صفر تا صد هاب فناوران مالی، کشف تقلب، جلوگیری از تراکنش شبکه های قمار و بسیاری دیگر از موضوعات مهم این حوزه پرداخته خواهد شد.

 

این برنامه فردا جمعه 20 تیرماه با حمایت هلدینگ بهسازان فردا راس ساعت 11 برگزار خواهد شد، ما از شما دعوت می کنیم برای تبادل نظر در این برنامه که به صورت دو سویه برگزار می شود ما را همراهی کنید.

 

گفتنی است به منظور پیوستن به رادیو اینترنتی عصر پرداخت می توانید از طریق این لینک https://bit.ly/36cNrZP  اقدام کنید.

 

لازم به توضیح است، از طریق لینک برنامه زنده (https://castbox.fm/vlva/17865972  ) که فقط فردا راس ساعت 11 فعال است، می توانید شنونده این برنامه باشید. همچنین می توانید با نصب اپلیکیشن کست باکس که منبع بزرگی از محتوای فارسی در قالب پادکست در آن موجود است با عضو شدن در کانال عصر پرداخت به محض شروع برنامه نوتفیکیشن برنامه را دریافت و وارد اتاق میزگرد شوید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه