شمانیوز

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ماموریت داد تا به صورت ویژه، مسائل مرتبط با ارتقای سطح ایمنی در کارخانجات بافت بلوچ را مورد پایش و پیگیری قرار دهد.

به گزارش شمانیوز به نقل از شاتا، حسین مدرس خیابانی در حاشیه بهره‌برداری از کارخانجات ریسندگی بافت بلوچ که با فرمان رئیس جمهور، امروز پنجشنبه 19 تیرماه 99 صورت گرفت، به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ماموریت داد تا به صورت ویژه، نسبت به سطح ایمنی کارخانجات بافت بلوچ پایش و مراقبت لازم را صورت دهد تا حوادث گذشته و آتش‌سوزی اخیر، تکرار نشود.

 

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت همچنین ایدرو را مکلف کرد تا با همکاری استانداری سیستان و بلوچستان، نسبت به راه‌اندازی هر چه سریعتر بخش بافندگی کارخانجات بافت بلوچ اقدام نماید.

 

مدرس خیابانی با تاکید بر ضرورت همکاری و همراهی تمامی دستگاههای اجرایی استان به منظور توسعه صنعت نساجی و پوشاک در استان سیستان و بلوچستان گفت: باید استان سیستان و بلوچستان را به قطب بزرگ نساجی و پوشاک کشور تبدیل کرده و حلقه‌های متفاوت در زنجیره تولید این کارخانجات را تا مرحله نهایی راه‌اندازی کرد.

 

وی همچنین از تلاش و مساعدت وزارت جهاد کشاورزی در خصوص صدور مجوزهای مربوط به کشت پنبه در این استان سیستان و بلوچستان و در جوار کارخانجات بافت بلوچ ، قدردانی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه