شمانیوز

دکتر محمدحسن ترابی اعلام کرد: در راستای اجرای بخشنامه جدید بانک مرکزی ج.ا.ا و با عنایت به روند صعودی و شروع موج دوم شیوع ویروس کرونا سقف انتقال وجه کارت به کارت در بانک صنعت و معدن تا 60 میلیون ریال افزایش یافت.

به گزارش شمانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، دکتر ترابی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: جهت مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اقدامات لازم در این بانک برای تسهیل استفاده مشتریان از درگاه‌های غیر حضوری و کاهش مراجعات حضوری به شعب و دستگاه‌های خودپرداز در دستور کار قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت (شتابی و درون بانکی) از طریق درگاه‌های اینترنتی و خودپردازها از مبلغ سی میلیون ریال در هر شبانه‌ روز از مبدا کارت های این بانک به شصت میلیون ریال افزایش یافته است.

 

وی خاطرنشان کرد: امکان تمدید تاریخ انقضاء کارت‌های بانکی بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتری به مدت یک سال و تا اطلاع ثانوی بلامانع است و ضروری است، شعب اقدامات لازم برای احراز هویت غیرحضوری و اطلاع‌رسانی به مشتریان را به انجام رسانند.

 

وی در پایان تأکید کرد: رعایت مفاد بخشنامه بانک مرکزی در این خصوص تا اطلاع ثانوی لازم الاجرا بوده و بازگشت به وضعیت عادی با ابلاغ بانک مرکزی صورت خواهد پذیرفت.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه