شمانیوز

وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی در توئیتی؛

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی نسبت به زمان اعلامی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان زیرپوشش صندوق بازنشستگی کشوری توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمد شریعتمداری در این پیام با تاکید بر اجرای این طرح از مهرماه ۱۳۹۹ آورده است:

 

"سخنی با بازنشستگان عزیز صندوق بازنشستگی کشوری
پس از اینکه در نشست خبری روز چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۶ در پاسخ یکی از سردبیران محترم عنوان کردم که امیدواریم بتوانیم تا آبان ماه (یعنی قبل از رسیدن به آبان ماه) همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری را انجام دهیم ، برخی از بازنشستگان عزیز این صندوق از طرق مختلف با من تماس برقرار کرده و گلایه مند بودند چرا در زمانی که به قول رئیس محترم سازمان برنامه، زمان همسان سازی مهرماه اعلام شده من تا آبانماه را اعلام کرده ام. وحال آنکه تفاوتی بین حرف بنده و وعده رییس سازمان برنامه نیست. 

 

علی ایحال ضمن احترام مجدد به عزیزانی که با پیامک یا تلفن با بنده تماس گرفتند در توضیح گلایه این بازنشستگان عزیز توضیحا عرض کنم که همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری به عنوان مطالبه اصلی بازنشستگان همواره دغدغه اصلی و مهم اینجانب و طبیعتا مسئولین صندوق بازنشستگی کشوری بوده است و برای تحقق این مطالبه تاکنون همه توان و تلاش خود را به کار بسته ایم و اطمینان دارم با حمایت رئیس جمهور و دولت محترم این امر محقق می شود. 

 

بر این اساس مجددأ خدمت همه بازنشستگان عزیز صندوق بازنشستگی کشوری اعلام می کنم که همه پیگیری ها و تلاش لازم را انجام خواهم داد تا با تامین منابع و با همت سازمان برنامه و خزانه بتوانیم هر چه سریعتر همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری را انجام دهیم.

 

قطعا در صورت تامین منابع توسط دوستانمان در سازمان برنامه و خزانه این مطالبه به محض دریافت در همان مهرماه و حتی الامکان زودتر فورا بحساب بازنشستگان عزیز واریز خواهد شد . و آرزویی مهمتر از این در این ماهها برای بازنشستگان عزیز نداریم خداوند وجود همه شما را در کنف حمایتش سالم و عزیز بدارد.

 

محمد شریعتمداری"

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه