شمانیوز

تویوتا کمری مدل 2021 رسما معرفی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از Motor1، تویوتا کمری مدل 2021 رسما معرفی شد. این خودروی سدان ژاپنی به سیستم ایمنی Safety Sense 2.5 تویوتا مجهز شده و در تریم جدید XSE Hybrid وارد بازار می‌شود. نسل کنونی تویوتا کمری از سال 2017 در بازار حضور دارد و به فروش می‌رسد.

تریم XSE هیبریدی مانند نسخه بنزینی XSE است و جلو پنجره براق، چراغ‌های جلوی LED و رینگ‌های 19 اینچی جدید دارد، در کابین نیز از چرم استفاده شده است. این تریم همچنان پیشرانه هیبریدی 2.5 لیتری با امکان تولید 208 اسب بخار قدرت و 221 نیوتن متر گشتاور دارد.

تریم‌های دیگر تویوتا کمری 2021 به‌روزرسانی‌های ظاهری مشابه دارند. تویوتا تمام تریم‌ها را به جلو پنجره جدید مجهز کرده و دیگر تریم L به عنوان مدل پایه وارد بازار نمی‌شود.

تریم پایه این خودروی سدان از این پس LE خواهد بود. در کنار پیشرانه هیبریدی، دو موتور دیگر نیز برای این خودرو موجود است. یکی از آن‌ها 4 سیلندر 2.5 لیتری و دیگری 6 سیلندر 3.5 لیتری است.

موتور 4 سیلندر 203 اسب بخار قدرت و 250 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. موتور 6 سیلندر قدرتی برابر با 301 اسب بخار و 362 نیوتن متر گشتاور در اختیار راننده قرار می‌دهد.

سیستم ایمنی Safety Sense 2.5‌ یکی از بزرگترین تغییرات این خودرو است که بصورت استاندارد در تمام نسخه‌های آن استفاده می‌شود. این سیستم در مقایسه با نسخه 2.0، دوربین باکیفیت‌تر و المان‌های راداری برای واکنش بهتر در شرایط تاریک دارد و به سیستم کمک فرمان اضطراری، کروز کنترل تطبیقی و سیستم کمکی تغییر خط مجهز شده است. این سیستم در خودروهای آینده تویوتا نیز استفاده خواهد شد.

در کابین مشابه با تویوتا RAV4 می‌توانید صفحه نمایش لمسی 7.0 یا 9.0 اینچی سفارش دهید. مدل‌های XLE و XSE با کیلومترشمار 7.0 اینچی دیجیتال و هدآپ دیسپلی 10 اینچی قابل سفارش خواهند بود. تویوتا کمری 2021 در 17 تریم وارد بازار می‌شود که مشتری با توجه به نیاز خود، یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied