شمانیوز

توسط بیمه دانا رونمایی شد؛

طرح ماندگار حمایت لایف دانا با داشتن نماد اعتماد الکترونیک طلایی از وزارت صمت و اخذ مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تمبر ملی در وب سایت Lifedana.ir رونمایی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، به گفته آقای دکتر طاهری مجری طرح، در اواخر سال 1396 کارهای مطالعاتی طرح مذکور با حمایت شرکت بیمه دانا و حضورجمع کثیری از اعضای هیات علمی  دانشگاهای معتبر کشور  آغاز و در سال جاری پیاده‌سازی و اجرا می‌شود.

در این طرح شخص متقاضی پس از مراجعه به درگاه الکترونیکی و ثبت نام و شرکت در آموزشهای آنلاین علوم مورد نیاز در سال اول ، از بیمه عمر و بازنشستگی بدون پرداخت حق بیمه و به صورت رایگان بهره‌مند می‌شوند و مادامی که بعنوان معرف در طرح فعالیت نمایند نیازی به پرداخت وجه بیمه عمر و بازنشستگی نخواهد داشت.

 همچنین برای پذیرفته شدگان در آموزش های مذکور مدرک دانشگاهی معتبر (قابل استعلام و ترجمه) صادر خواهد شد.

طاهری در ادامه به هزینه متقاضیان برای شرکت در کلاس‌های آنلاین لایف دانا اشاره کرد و گفت:  شخص آموزش دیده تنها هزینه دانشگاه را پرداخت می‌کند و هزینه بیمه سالانه  فرد را دانشگاه به صورت نقدی پرداخت می‌کند.

    عضو هیات علمی دانشگاه، به اهداف مهم طرح لایف دانا اشاره کرد و گفت: این طرح اهداف مختلفی دارد که مهمترین آن فرهنگ‌سازی بیمه به صورت گسترده در سطح کلان جامعه است.

طاهری گفت: برای این پروژه آینده بسیار خوبی را پیش بینی می‌کنم و طبق برآوردها ، از آغاز ثبت نام تا پایان سال جاری حداقل 500 هزار نفر مشارکت کننده در این طرح خواهیم داشت .

 طاهری در پایان از تمامی مشارکت‌کنندگان در این طرح و مدیران فنی و همکاران این شرکت بابت همکاری شایسته آنها تقدیر و تجلیل کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه