شمانیوز

بانک آینده، در سال جهش تولید و با هدف تقویت، تأمین مالی و حمایت از شرکت ­های دانش ­بنیان، مرحله سوم پرداخت تسهیلات به این شرکت ­ها را آغاز کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک آینده؛ در نشستی که در سالن همایش­ های صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور دکتر محمد فطانت مدیر عامل بانک آینده، مدیران عامل بانک ­های کارآفرین و صنعت و معدن و مدیران این صندوق و در آیین برگزاری آغاز مرحله سوم حمایت از کسب و کارهای آسیب ­دیده از کرونا ویژه شرکت ­های دانش ­بنیان متوسط و بزرگ برگزار شد، ایشان بر لزوم حمایت از صنایع دانش ­بنیان، به ­خصوص در شرایط همه ­گیری ویروس کرونا، تأکید کرد.

 

مدیر عامل بانک آینده بیان کرد: بانک آینده، مفتخر است تا کماکان، با چابکی و تسریع در انجام امور، با پرداخت تسهیلات به شرکت ­های دانش ­بنیان، به­ خـصوص شرکـت ­های آسـیب دیده از ویروس کرونا، حمایت ­های لازم را انجام دهد تا این شرکت ­ها، به ­خصوص شرکت ­های فعال در حوزه سلامت و درمان، با تولیدات خود کمک کنند تا از این شرایط بحرانی کرونا، با موفقیت عبور نماییم.

 

پرداخت تسهیلات مرحله سوم با نرخ 9 درصد و بازپرداخت 18 ماهه و برای شرکت ­های دانش ­بنیان متوسط و بزرگ است. یادآور می ­شود: پیش از این نیز، 143 شرکت دانش ­بنیان، از تسهیلات حمایتی بانک آینده، بهره ­مند شده­ اند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied