شمانیوز
شما نیوز

با امضای تفاهم نامه خودروسازان در حضور مدرس خیابانی کلید خورد:

تحول دیجیتال صنعت خودرو با همکاری ایدرو

محور تفاهم نامه همکاری سه جانبه ایدرو و گروه صنعتی ایران خودرو و سایپا ، همکاری و مشارکت در نفوذ رویکردها و فناوری های مرتبط با انقلاب صنعتی چهارم از طریق ایجاد و راهبری مراکز تعالی و تحول دیجیتال در سطح صنعت خودروسازی است .

تحول دیجیتال صنعت خودرو با همکاری ایدرو

​به گزارش شمانیوز به نقل از ایدرونیوز ، محور تفاهم نامه همکاری  سه جانبه ایدرو و گروه صنعتی ایران خودرو  و سایپا ، همکاری و مشارکت در  نفوذ رویکردها و فناوری های مرتبط با انقلاب صنعتی چهارم از طریق ایجاد و راهبری مراکز تعالی و تحول دیجیتال در سطح صنعت خودروسازی است .

 

بررسی و ارزیابی  عناصر و مولفه های انقلاب صنعتی چهارم و تحول دیجیتال در صنعت خودروسازی ، بررسی و طراحی و پیشنهاد استراتژی مناسب برای گسترش و نفوذ انقلاب صنعتی چهارم در صنعت خودرو ، راه اندازی مرکز تعالی و تحول دیجیتال صنعت خودروسازی ، بررسی و ارزیابی سطح آمادگی زنجیره صنعت خودروسازی برای پذیرش تحول دیجیتال  از اهم دیگر محور های همکاری  است که مراحل اجرایی آن مستمرا ارزیابی می شود.

 

محمدرضا عبدالهی ، عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی ایدرو، فرشاد مقیمی ، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو  از جمله امضاکنندگان این سند مهم بودند که در حاشیه نشست هم اندیشی و تببین برنامه های ایدرو در سال جهش تولید با حضور حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صمت و امیر بیات رئیس هیات عامل ایدرو به امضا رسید .

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied