شمانیوز

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران با دستور جلسه منتشرشده در آگهی مجمع، صبح امروز یکشنبه 29 تیر 1399 برگزار شد

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در این مجمع که با حضور 89/63 درصد سهامداران رسمیت یافت، در مورد مبایعه نامه ساختمان پزشکان استان کرمانشاه  و تشکیل هیات حل اختلاف در این مورد تصمیم گیری شد.

 

بر اساس این گزارش، با توجه به اختلاف پیش آمده در این مورد و دعوی طرف مقابل که تشکیل جلسه مجمع فوق العاده برای انتخاب نماینده شرکت را ضروری ساخته بود، این مجمع با توجه به رسیدگی ستاد مخابرات ایران به این گونه مسائل پس از ادغام و انحلال شرکت های استانی تشکیل شد تا نماینده ای به صورت قانونی از سوی مجمع فوق العاده برای حضور در هیات حل اختلاف تعیین شود.

 

این گزارش می افزاید،  با تعیین تعیین نماینده شرکت در مجمع فوق العاده، مراحل رفع شکایت و پیگیری حل اختلاف ساختمان پزشکان استان کرمانشاه به صورت قانونی ادامه پیدا خواهد کرد.

 

 بر اساس این گزارش، در مجمع عمومی فوق العاده امروز، سهامداران با توجه به موارد پیش گفته، مدیرکل حقوقی شرکت مخابرات ایران را به عنوان نماینده قانونی شرکت به منظور حضور در فرایند حل اختلاف انتخاب کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه