شمانیوز

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه باران روز شنبه 28تیر ماه با حضور بیش از 70 درصد سهامداران برگزار و صورت های مالی این شرکت برای سال منتهی به 29/12/1398 به تصویب سهامداران رسید.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه باران؛ مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه باران روز شنبه 28تیر ماه با حضور بیش از 70 درصد سهامداران برگزار و صورت های مالی این شرکت برای سال منتهی به 29/12/1398 به تصویب سهامداران رسید.

 

بر اساس این گزارش؛ این شرکت، مجمع عمومی عادی سالانه خود را برگزار و مفاد دستورجلسه ذکرشده در آگهی دعوت به مجمع را به تصویب سهامداران رساند.

 

این مراسم طبق پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار بصورت زنده پخش شد تا سهامداران در جریان کامل مصوبات آن قرار گیرند. پس از قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ابتدا نسبت به انتخاب رییس مجمع، ناظرین و منشی جلسه اقدام و پس از استقرار هیأت رئیسه مجمع و نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و حسابرس، گزارش فعالیت های شرکت در سال 98 توسط مدیرعامل ارایه گردید.

 

در این مجمع نماینده ویژه سازمان بورس نیز بصورت اینترنتی همزمان ( آنلاین ) در جلسه حضور داشتند.

 

در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت و در نهایت صورت های مالی برای عملکرد منتهی به 1398/12/29  به تصویب رسید و در نهایت با تقسیم مبلغ 5 ریال سود به ازاء هر سهم، پس از تایید سهامداران موافقت به عمل آمد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه