شمانیوز

مدیرعامل شرکت مخابرات اظهار داشت: خانواده بزرگ مخابرات در سراسر کشور با عزم ملی در گذر از شیوع دوباره ویروس کرونا، تمام تلاش خود را به کار گرفته اند و در همین راستا، سامانه ارتباطی ۴۲۴۲۴ با هدف تسریع پاسخگویی و رسیدگی در موارد مربوط به کرونا برای تمام همکاران اعم از رسمی، قراردادی و پیمانکاری و بازنشستگان گرامی شرکت به زودی راه اندازی خواهد شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سید مجیدصدری  با تشریح مجموعه اقدامات مخابرات در مقابله با شیوع دوباره ویروس کرونا بیان کرد:  خانواده همدل و مستحکم مخابرات در سراسر کشور با تمام توان و رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی  در گذر از این دوره  در تلاش هستند و در این مسیر، مدیریت شرکت با تصویب طرح های مختلف از جمله دور کاری و حضور شیفتی کارکنان، در تلاش برای رهایی از سایه شوم این ویروس منحوس است.

وی خاطرنشان کرد: با راه اندازی این سامانه ارتباطی، همه همکاران در تمام بخش‌های شرکت مخابرات، شامل کارکنان رسمی، قراردادی، پرسنل خدمات اول و شسکام برای دسترسی بهتر و آسان‌تر به اطلاعات پزشکی،بیمه ای، مراکز درمانی، خدمات مشاوره‌ای و کلیه خدمات بهداشتی در زمینه این بیماری می‌توانند از طریق تماس با این درگاه ارتباطی ، اطلاعات لازم را به دست آورده و هر نوع مسئله‌ای در بحث این ویروس را با کارشناسان و متخصصان مربوط در میان بگذارند.

مهندس صدری افزود: همه ما روزهای سخت و پراضطرابی را بخاطر شیوع فراگیر ویروس کرونا و گستردگی بیش از پیش این بیماری می‌گذرانیم، تا امروز در شرکت مخابرات ایران برای آرامش خاطر کارکنان، اقدامات گوناگون از جمله تشکیل ستاد پیشگیری ومقابله باویروس کرونا در ستاد شرکت و مناطق مخابراتی تشکیل شده که دستورالعملها و اطلاعیه های متعددی  دراین خصوص بصورت فراگیر ابلاغ و اجرا شده است.

وی گفت:  فراهم‌سازی  اقلام بهداشتی در محیط کار، کاهش ساعات کاری بخش‌های مختلف، ضرورت رعایت پروتکل‌های تردد و اجرای طرح های دورکاری و  شیفتی به همین منظور می باشد. 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ادامه داد: لازم است در شرایط حساس کنونی ، اقدامات تکمیلی برای رفاه حال و امنیت‌خاطر همکاران انجام شود.

مهندس سیدمجید صدری در پایان اظهار امیدواری کرد با کمک و همراهی و رفتار مسئولانه تک تک کارکنان،  شرایط حاد کنونی را پشت سر گذاشته و با توکل بر خداوند متعال هر چه زودتر به شرایط عادی و کم خطر بازگردیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied