شمانیوز

مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا ضمن سفر به استان خوزستان با کارکنان و نمایندگان دو شعبه اهواز و بندر ماهشهر دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، دکتر رضا جعفری در جمع نمایندگان و همکاران این استان با اشاره به موفقیت یک سال اخیر بیمه سینا در سایه حرکت در مسیر برنامه استراتژیک اظهار داشت: به کارگیری استراتژی صحیح، دقت در انتخاب ریسک و رعایت اخلاق حرفه‌ای در بازار بیمه، موجب دستیابی به این موفقیت شده است.

 

مدیرعامل بیمه سینا در ادامه با بیان اینکه در چهارماهه ابتدای امسال با تلاش همکاران ستاد، شعب و نمایندگان حق بیمه تولیدی با رشد 31 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به رقم حدود 540 میلیارد تومان رسید، گفت: این رشد فروش در حالی حاصل شده که اغلب کسب و کارها تحت تأثیر شیوع کرونا قرار داشتند.

 

به گفته‌ی وی، روند رو به رشد بیمه سینا در سال جاری با تصویب و اجرای برنامه‌ی افزایش سرمایه، سرعت بیشتری خواهد گرفت و قطعا برکات آن عاید سهامداران خواهد شد.

 

دکتر جعفری، تمرکز بیشتر در حوزه بیمه‌های خرد و گسترش فروش بیمه‌های عمر را از برنامه‌های مهم امسال دانست و گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده جهت آموزش و پشتیبانی از شبکه فروش، سهم بیمه‌های عمر در پرتفوی شرکت افزایش خواهد یافت.

 

وی با اشاره به اینکه سرمایه‌ی سهامداران در دست ما امانت است و باید برای سودآور کردن آن حساسیت داشته باشیم، افزود: طی ماه‌های اخیر با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری دقیق در بازار سرمایه، سود قابل توجهی از سرمایه‌گذاری در این بخش عاید شده به طوری که درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها در چهار ماهه امسال با رشد 17.5 برابری نسبت به چهار ماهه 1398 مواجه و به رقمی معادل 537 میلیارد تومان بالغ شده است.

 

گفتنی است، مدیرعامل بیمه سینا در گفت‌وگوی رودررو با همکاران شعب و نمایندگان در جریان نحوه فعالیت‌های شعبه اهواز و ماهشهر قرار گرفت و دستورات لازم جهت تسریع در رفع مسائل و مشکلات را صادر کرد.

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه