شمانیوز

در حالی وزارت راه و شهرسازی از امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح ملی مسکن تا اطلاع ثانوی خبر داده که سامانه این طرح دچار اختلال شده است.

۱۵ تیر امسال معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد:

پیرو اطلاعیه با عنوان «مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن» و با توجه به درخواست‌های مکرر متقاضیان محترم، به اطلاع می‌رساند که امکان ویرایش اطلاعات برای کلیه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن (مرحله اول، مرحله دوم و ثبت نام پیامکی) که استعلامات آن ها مورد بررسی قرار گرفته و در حال حاضر در وضعیت «در انتظار بررسی» قرار دارند تا اطلاع ثانوی برقرار می باشد.

لذا این متقاضیان می‌توانند همانند گذشته با مراجعه به بخش «مشاهده درخواست متقاضی» در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی، tem.mrud.ir، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

‌این در حالی است که از روز گذشته متقاضیان طرح ملی مسکن از اختلال سامانه طرح ملی مسکن خبر می‌دهند. این متقاضیان عنوان می‌کنند امکان ویرایش اطلاعات خود را دارند.

یکی از متقاضیان طرح ملی مسکن که به‌صورت اینترنتی در این طرح ثبت‌نام کرده گفت‌: چند روزی است که برای ویرایش اطلاعات به سامانه طرح ملی مسکن مراجعه می‌کنیم اما امکان این کار وجود ندارد. حتی در این شرایط شیوع ویروس کرونا به کافی‌نت‌ها هم مراجعه کرده‌ایم اما بازهم نتوانستیم اطلاعات را ویرایش کنیم.

وی تصریح کرد: ‌نگران این مسئله هستیم که زمان ویرایش اطلاعات بدون این‌که اطلاع‌رسانی شده باشد،‌به اتمام رسیده باشد.

 

منبع: تسنیم
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه