شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

کارت ویزیت‌ها همیشه یکی از مهم‌ترین بخش‌های مشاغل مختلف بوده‌اند. کارت ویزیت در واقع باعث ماندگاری یاد و اطلاعات شما در دیگران می‌شود.

کارت ویزیت‌ها همیشه یکی از مهم‌ترین بخش‌های مشاغل مختلف بوده‌اند. کارت ویزیت در واقع باعث ماندگاری یاد و اطلاعات شما در دیگران می‌شود. شغل وکالت نیز یکی از مشاغلی است که نیاز به کارت ویزیت کاملاً در آن حس می‌شود. کمتر وکیلی وجود دارد که کارت ویزیت نداشته باشد. کارت ویزیت می‌تواند معرف خوبی از شما باشد. از این رو چگونگی طراحی آن بسیار مهم است. اما برای داشتن یک کارت ویزیت تأثیرگذار باید به چه نکاتی توجه کرد؟ کارت ویزیت وکالت چگونه باید باشد؟ چه مشخصه‌ها و ویژگی‌هایی باید در طراحی آن رعایت شود؟ در ادامه قصد داریم تمامی نکات مربوط به داشتن یک کارت ویزیت وکالت  تأثیرگذار را برایتان بیان کنیم:

 

در یک کارت ویزیت چه اطلاعی باید ثبت شوند؟

download

برای داشتن یک کارت ویزیت خوب، رعایت یک سری اصول اساسی در طراحی الزامی است. هرچند که رعایت این اصول وظیفه طراح است؛ با این وجود آشنایی با این آن‌ها برای کسی که قصد سفارش را دارد نیز مهم است. در ادامه 5 مورد از مهم‌ترین اصول طراحی کارت ویزیت وکالت را برایتان آورده‌ایم:

1)داشتن طرحی حرفه‌ای:

طراحی کلاسیک، ساده و حرفه‌ای یکی از راه‌های جذب مشتری است. انتخاب رنگ‌های جسورانه، تیره و خطوط واضح باعث اعتماد مشتری به صلاحیت‌ها و مهارت‌های شما به عنوان یک وکیل حرفه‌ای می‌شود. همچنین استفاده از برجسته‌سازی در طراحی کارت ویزیت نیز می‌تواند معرف خوبی از یک فرد حرفه‌ای باشد.

2)استفاده از رنگ‌های تیره و روشن منطبق برهم

معمولاً در طراحی کارت‌های ویزیت از ترکیب رنگ‌های تیره و روشن استفاده می‌شود. هنگام استفاده از رنگ‌های تیره و روشن، مهم است که هر دو رنگ با یکدیگر هماهنگی و انطباق داشته باشند. این کار باعث تقویت برند شما می‌شود

3)درج صحیح اطلاعات تماس:

بدیهی است که کارت ویزیت به منظور برقراری ارتباط آسان‌تر مشتری با شما در اختیار او قرار می‌گیرد. اما متأسفانه در موارد بسیاری اطلاعات به درستی در کارت ویزیت درج نمی‌شوند. منظور از اطلاعات تماس نام و نام‌خانوادگی، شماره تماس، آدرس سایت و شبکه‌های اجتماعی، آدرس محل کار، نام شرکت و ... است. البته در طراحی کارت ویزیت وکالت، در صورت مجازی بودن شرکت، بهتر است از آوردن نام آن خودداری شود.

4)استفاده از رنگ‌های معنی دار:

یکی از مسائلی که در طراحی انواع کارت ویزیت وکالت مورد توجه قرار می‌گیرد، استفاده از رنگ‌ها است. به عنوان مثال رنگ قرمز نشانه قدرت و شجاعت است. از این رو از این رنگ در طراحی کارت ویزیت‌ وکلای متخصص در زمینه آسیب شناسی، طلاق و یا جنایت استفاده می‌شود.

5)توجه به جنس کارت ویزیت:

کیفیت کاغذ یکی از مسائل مهم در دید مشتریان شما است. کارت ویزیت باکیفیت نشان از حرفه‌ای بودن دارد. همچنین استفاده از فویل مسی نیز می‌تواند انتخاب تأثیرگذاری باشد.

72231c62-d25e-4436-849b-bc4af5df5529

 

 

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با 5 نکته اساسی در طراحی کارت ویزیت وکالت آشنا کنیم. اما کار طراحی آنقدرها هم ساده نیست. در حالت کلی، طراحی کارت ویزیت ملزم به رعایت نکات ظریف بسیاری است. به همین دلیل بهتر است که از حرفه‌ای‌ها نیز کمک بگیرید. خوشبحتانه امروزه با توجه به حضور سایت‌های معتبر در این زمینه، شما میتوانید نمونه کارهای مختلفی را مشاهده کرده و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. به همین منظور اگر قصد خرید داشته و به دنبال منبعی مطمئن هستید، می‌توانید به متد گرافیک مراجعه کنید. متد گرافیک به صورت تخصصی به طراحی انواع کارت ویزیت، ازجمله کارت ویزیت وکالت پرداخته و موفقیت خوبی در این زمینه کسب کرده است. به یاد داشته باشید که یک کار بی‌کیفیت ممکن است تأثیر منفی بر روی برند شخصی شما بگذارد. لذا حتماً در خرید خود به دنبال کیفیتی مناسب باشید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه