شمانیوز

حمایت از تلاشگران تولید کشور؛

​با امضای قراردادی میان بیمه کوثر و وزارت صنعت، معدن و تجارت، تمامی کارکنان وزارت صمت تحت‌ پوشش بیمه‌های درمان بیمه کوثر قرار گرفتند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط‌عمومی بیمه کوثر، بر اساس این قرارداد که با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان بیمه کوثر به همراه معاون وزیر صمت و برخی از مدیران این وزارت‌خانه به امضا رسید، تمامی کارکنان وزارت صمت و اعضای خانواده آنان تحت‌پوشش بیمه‌های تکمیلی درمان بیمه کوثر قرار گرفتند و می‌توانند از خدمات متنوع این بیمه‌ استفاده کنند.

 

بر اساس این گزارش؛ با توجه به تلاش‌های مضاعف سازمان‌ها، نهادها و وزارتخانه‌ها برای جهش تولید که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان هدف امسال انتخاب و برای سال 99 نامگذاری شده است، بیمه کوثر برای بهبود خدمات خود به کارکنان وزارت صنعت، معدن و تجارت و با هدف توانمندسازی هرچه بیشتر آنان، با انعقاد قراردادی، شرایطی را فراهم کرد که برابر آن، کارکنان وزارت صنعت، معدن و تجارت بتوانند از خدمات بیمه تکمیلی درمان شرکت بهره‌مند شوند.

 

این گزارش می‌افزاید: نکته قابل‌توجه در قرارداد تکمیلی درمان بیمه کوثر با وزارت صمت این است که خدمات تکمیلی درمان علاوه بر کارکنان وزارت صمت؛ به خانواده‌های آنان نیز ارایه می‌شود و این امر به عنوان ابزاری قوی به وزارت صنعت، معدن و تجارت امکان این را می‌دهد که با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت کند و با قدرت بیشتری برای تحقق شعار امسال تلاش کنند.

 

بر اساس این گزارش؛ بیمه کوثر پس از تفاهم با مسئولان آستان قدس رضوی و تحت پوشش درمان قرار دادن کارکنان و خادمان این آستان مقدس، توفیق خدمت به کارکنان وزارت صنعت، معدن و تجارت را نیز به‌دست آورد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه