شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

این روزها به خاطر مشغله های فراوان و بالا رفتن هزینه های زندگی ، بیشتر ساعتهای عمرمان را در محل کارمان میگذرانیم همین امر باعث شده تا محل کارمان بیشتر از قبل مورد توجه قرار بگیرد و یا اینکه همان چند ساعتی که در منزل هستیم و به استراحت میپردازیم بسیار برایمان مهم است که بتوانیم همین چند ساعت را به راحتی استراحت کنیم و خستگی روز را از تن خارج کنیم ،این امر مستلزم این است که وسایل آسایش و راحتی ما در منزل و محل کارمان محیا باشد .

این روزها به خاطر مشغله های فراوان و بالا رفتن هزینه های زندگی ، بیشتر ساعتهای عمرمان را در محل کارمان میگذرانیم همین امر باعث شده تا محل کارمان بیشتر از قبل مورد توجه قرار بگیرد و یا اینکه همان چند ساعتی که در منزل هستیم و به استراحت میپردازیم بسیار برایمان مهم است که بتوانیم همین چند ساعت را به راحتی استراحت کنیم و خستگی روز را از تن خارج کنیم ،این امر مستلزم این است که وسایل آسایش و راحتی ما در منزل و محل کارمان محیا باشد .

2533542 - Copy

 

اگر برای کوچک بودن خانه یمان مجبور باشیم وسیله ای که برای سلامتی و آسایش ماساخته اند را بفروشیم یا از خریدشان چشم پوشی کنیم بسیار غم انگیز است این روزها بسیار میشنویم که دوست دارم از فضای خانه ام استفاده بهینه کنم و این نظر به ایده و خلاقیت در طراحی های نوین بستگی دارد ،این که ما میخواهیم از فضایی که داریم چه استفاده ای بکنیم.

 

یکی از پرکاربردترین وسایل یک خانه یا محل کار، مبلمان است این روزها دیگر نشستن روی زمین کار دشواری شده و کمتر کسی تمایل نشستن روی زمین را دارد اکثریت ما نشستن روی مبل و همچنین خوابیدن روی تخت بعد از سپری کردن یک روز سخت شیرین است و گاهی حتی دریک روز تعطیل بهترین ولذت بخش ترین کار ممکن خوابیدن یا لم دادن روی تخت یا مبل است .

 

2533542 - Copy (2)

 

برای همین است که طراحان نسبت به نیاز و امکانات خانه و فضای ما دست به طراحی وسایل مدرنی مانند مبلمان تختخواب شو زده اند تا ما همزمان هم مبلمان راحت و در عین حال یک تختخواب راحت و در دسترس را داشته باشیم خیلی وقتها دلمان میخواهد همان جلوی تلویزیون بخوابیم واین مسیر را تا اتاق خواب طی نکنیم . امروزه این محدودیت ها باعث خلق محصولات شگفت انگیز و چند کاربردی گردیده است که در صنعت مبلمان نیز شاهد آن می باشیم که مبلمان هایی طراحی وساخته شده است که قابلیت خوابیدن، استراحت ، لم دادن و فضای ذخیره سازی را باهم دارند که به اصطلاح به آنها مبلمان تختخوابشو یا تخت شو می گوییم.

 

شرکت مبل آرا سوفا:

 

برای خرید هر چیزی که برایمان خیلی مهم است اولین چیزی که به ذهنمان خطور میکند این است که به دنبال بهترین برند آن محصول بگردیم در هر زمینه ای چندین برند است که به طور مستمر در آن زمینه فعالیت میکنند و بسیار قدرتمند در زمینه فعالیت خود هستند .

 

حال برای مثال فکر کنید که شما یک یخچال عالی برای آشپزخانه خود میخواهید چندین برند که رقابت تنگاتنگ دارند را به شما معرفی میکنند و شما مرغوب ترین برند را پس از بررسی مزایای آن انتخاب میکنیدهرآنچه در ذهن شما مزایا و حسن آن برند محسوب میشود میتواند فروش یک محصول و در مقابل محبوبیت آن را در نزد مشتریان بالا ببرد.

 

حال تصمیم گرفته ایم تا یک مبلمان تختخواب شو برای اتاق خواب یا محل کار یا اتاق کودکمان تهیه کنیم در بین مبلمان تختخواب شو آن مبلی را انتخاب خواهیم کرد که بهترین از نظر کیفیت و نام شرکت باشد بنابراین نباید همیشه به داشتن مبلمان تختخواب شویی که ممکن است ارزان تر باشد اکتفا کرد این اختلاف قیمت کم شما را دیر یا زود به دردسر خواهد انداخت یا از راحتی کار یا از کیفیت آن خسته خواهید شد هنوز اکثریت ما آنقدر ثروتمند نشده ایم که بخواهیم محصولات بی کیفیت را خریداری کنیم ،و در روزهای نزدیک به تعمیروتعویض بسیار نیاز دارد.

 

2533542 - Copy (2) - Copy

 

نمیدانم تا به حال نام آرا سوفا به گوشتان خورده یا نه شاید با سایت این مبلمان آشنا باشید یا در پیج اینستاگرام این مجموعه باشید یاخرید آنلاین از این شرکت داشته اید یا شاید هم در فروشگاههای آرا سوفا خرید کرده باشید،حتی اگر نامش را نشنیده باشید هم به راحتی میتوانید روی کیفیت حساب باز کنید طراحی های بروز و کیفیت بالایش باعث محبوبیت این برند کهنه کار دراین زمینه در بین طرفدارانش شده است.

 

آرا سوفا را میتوان به عنوان یک برند مرغوب و قدرتمند در این عرصه نام برد و به جرات میتوان گفت که یکی از اولین برند مبلمان تختخواب شوهایی است که در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است و نزدیک به دو دهه است که در این زمینه تحقیق و تولیدخود را ادمه داده است.

 

مسولیت پذیری یکی از ارکان مهم این شرکت است که اگر مشکلی در کیفیت مبلمان خریداری شده خود پیدا کردید تا دوسال ما شما را حمایت خواهیم کرد و دو سال ضمانت کیفیت مبلمان شما با این شرکت است.

سازه های فلزی و مکانیزم وارداتی درجه یک و یورتان طبی این مبلمان ها باعث شده تا بهترین محصول را دراختیار شما قرار بدهند و بین مشتریان خود باقدرت تمام ظاهر شوند.

آرا سوفا یکی از برند هایی است که دارای جوایز بیشماری از سمت نمایشگاههای بین المللی است.

2533542 - Copy - Copy

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه