شمانیوز

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردکان:

اقدامات شایسته در بهداشت و درمان و مسیر مقابله با ویروس منحوس کرونا، توجه به بخش فرهنگ و ورزش استان و شهرستان و نیز کمک به نیازمندان در کنار توجه به پرسنل کارگری و تولید موفق در صنعت فولاد، این مجموعه از جمله دست آوردهای این واحد تحت نظارت اداره کار اردکان به شمار می‌رود.

به گزارش شمانیوز : «محمدفتاحی»، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی اردکان در دیدار با مدیر کارخانه احیا مستقیم آهن و فولاد غدیر ایرانیان  در جریان آخرین روند پروژه افزایش ظرفیت و توقف سالیانه این شرکت قرار گرفت.

 

WhatsApp Image 2020-08-03 at 11.55.06 AM

 

وی با اشاره به ظرفیت بالای این کارخانه از ثمرات کارآفرینی و ایفای وظایف اجتماعی فولاد غدیر ایرانیان به نیکی یاد کرد و افزود: این شرکت صنعتی در ایجاد بستر و رونق تولید و همچنین توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید، از واحدهای ارزشمند و پیشرو استان یزد در صنعت فولاد کشور به شمار می رود.

 

WhatsApp Image 2020-08-03 at 11.55.07 AM

 

وی نقش مکمل این شرکت درکنار دیگر مجموعه های فولادی حاضر در مجتمع صنعتی چادرملو (گندله سازی اردکان) را بسیار حایز اهمیت خواند و خاطرنشان کرد: اقدامات شایسته در بهشدات و درمان و مسیر مقابله با ویروس منحوس کرونا، توجه به بخش فرهنگ و ورزش شهرستان و نیز  کمک به نیازمندان در کنار توجه به پرسنل کارگری این مجموعه از جمله دست آوردهای این واحد تحت نظارت اداره کار شهرستان اردکان به شمار میرود.

 

در این دیدار مهندس پاکسیما از آخرین دست آوردها و فعالیت های این شرکت صنعتی گزارشی ارائه کرد.

 

مدیر ارشد کارخانه تولید آهن اسفجی اردکان نیز در این دیدار آخرین وضعیت پیشرفت پروژه توقف سالیانه و افزایش ظرفیت شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان را تشریح کرد.

 

مهندس محمدرضا پاکسیما، توجه به ارتقاء جایگاه کارگران، بسترسازی رفاهی برای پرسنل، نقش پررنگ در صنعت فولاد کشور و به حرکت درآوردن پرقدرت چرخه تولید کشور و توجه به ظرفیت های بومی منطقه و نیز انجام تعهدات اجتماعی تا حد اعلا را از جمله وظایف این کارخانه در استان یزد و شهرستان اردکان بر شمرد.

 

WhatsApp Image 2020-08-03 at 11.55.05 AM (1)

 

گفتنی است در این دیدار مهندس زارع مدیر HSE این واحد تولیدی آهن اسفنجی کشور نیز به آمادگی های ایمنی وبهداشتی در راستای مقابله باویروس کرونا در این شرکت اشاره کرد و افزود: شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان در کنار ایفای تعهدات اجتماعی خود در دوران سخت مقابله با ویروس کرونا،  چه در سطح کشور، استان و شهرستان تمامی نکات ایمنی و بهداشتی را در لحظه به لحظه تولید این کارخانه رعایت کرده است، تا جایی که اقدامات بهداشتی و ایمنی در زمان توقف سردو افزایش ظرفیت کارخانه فولادغدیر چه برای پرسنل شرکت چه برای پیمانکاران حاضر در این مدت به جدیت پیگیری و انجام پذیرفته است.

 

لازم به ذکر است در پایان این جلسه، برنامه های فرهنگی و اقدامات شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان همزمان با روز عید غدیر خم و دیگر مناسبت های سالیانه از سوی روابط عمومی این شرکت صنعتی تشریح شد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه