شمانیوز

در پی قرار گرفتن وضعیت شهر تهران در حالت قرمز شیوع ویروس کرونا مانور دور کاری در مدیریت‌های ستادی شرکت بیمه البرز برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، پیرو مصوبات کمیته پدافند غیرعامل این شرکت مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام دورکاری کارکنان، مانور دور کاری در مدیریت‌های ستادی در روز پنجشنبه 9 مرداد 1399 برگزار شد و 150 نفر از کارکنان بیمه البرز در شهر تهران ( یک سوم کل کارکنان ستادی) از طریق دورکاری به ارایه خدمات به مشتریان پرداختند.

 

این گزارش حاکی است، هدف از برگزاری این مانور تست زیرساخت های فناوری اطلاعات برای انجام دور کاری بخش‌های مختلف بیمه البرز بود تا در صورت افزایش احتمالی شیوع ویروس کرونا با شروع فصل پاییز و زمستان و لزوم جلوگیری از رفت و آمدهای غیرضروری، شرکت بیمه البرز بتواند همچون شرایط عادی، بهترین خدمات را به بیمه‌گزاران خود ارایه دهد.

 

همچنین باتوجه به اعلام وضعیت قرمز در استان تهران از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا و بر اساس مصوبه کمیته پدافند غیرعامل بیمه البرز، استفاده از ماسک صورت در محیط اداری برای کارکنان و مراجعه کنندگان نیز الزامی شد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه