شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

در هر خانه ای، آشپزخانه جواهر درخشانی است که توجه به تک تک قسمت های آن برای برقراری نظم و جمع اوری لوازم ضروری است.به عبارتی مرکز تمامی کارها آشپزخانه است.

در هر خانه ای، آشپزخانه جواهر درخشانی است که توجه به تک تک قسمت های آن برای برقراری نظم و جمع اوری لوازم ضروری است.به عبارتی مرکز تمامی کارها آشپزخانه است.

 

برای مثال پخت غذا و تمامی مواد لوازم برای آشپزی معمولا در آشپزخانه و در داخل کابینت ها نگهداری می شود و با توجه به این موضوع که آشپزی در حداقل دو نوبت در روز انجام می شود معمولا آشپزخانه دچار بهم ریختگی می شود و نیاز به مرتب سازی دارد.

 

از طرفی در هنگام آشپزی قطعا به لوازم خوراکی نیاز خواهید داشت که برخی از آن ها در درون یخچال و برخی دیگر بیرون از یخچال قرار دارند.دسته لوازمی که در بیرون از محیط یخچال نیاز به نگهداری ساده تری دارند و در واقع در دمای معمولی امکان نگهداری آن ها وجود دارد بسیار گسترده هستند و دائما به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد

برای مثال ادویه جات و حبوبات که وجود آنها اجتناب ناپذیر است و در کابینت نگهداری می شوند.

 

در واقع وجود این محصولا در داخل کابینت ایده خوبی است چرا که علاوه بر این که از دید پنهان هستند نزدیک به گاز خواهند بود و می توانید به آن دسترسی پیدا کند اما دسترسی کامل به محیط داخل کابینت نیازمند جابجا کردن قوطی های ادویه برای دسترسی به قوطی هایی می باشد که معمولا عقب تر می باشند که این کار باعث بهم ریختگی می شود.

 

از طرفی حبوبات و برخی مرکبات مانند سیب زمینی و پیاز نیز نیازمند مکان مخصوصی هستند تا هر موقع بدانها نیاز داشتید بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

خوشبختانه تمامی این دغدغه ها توسط نوعی اکسسوری کابینت که سبد ریلی کابینت نام دارد بر طرف گردیده است.

 

2387297

 

سبد های ریلی تنوع بسیاری در ابعاد و کارایی دارند که استفاده از آنها در فضای آشپزخانه مزایای فوق العاده ای برای ما دارد.

به عنوان مثال همواره در کنار گاز کابینت هایی وجود دارد که عرض آن ها ممکن است کمتر باشد و همچنین بهترین فضا برای نگهداری ادویه در کنار گاز می باشد که در صورت نیاز بتوانید فورا به آن ها دسترسی داشته باشید.در این صورت استقاده از سبد سوپری ادویه می تواند کمک کند تا با بازکردن درب سبد متصل به آن را که در درونش ادویه جات گنجانده شده است در اخیار داشته باشید.

 

یا مثلا برنج ها و حبوبات را که در مخزن هایی در درون کابینت نگهداری می شوند می توانید در درون جا برنجی و جا حبوباتی ریلی قرار دهید تا در صورت نیاز همانند یک کشو آن را از داخل کابینت بیرون بکشید و با بازکردن درب مخزن از مواد داخل آن استفاده کنید.و حتی گروهی دیگر از سبد های ریلی که از آن با عنوان جا سیب زمینی و پیاز ریلی یاد می کنند که با نصب آن ها در داخل کابینت می توانید مکان مناسبی برای سیب و پیاز پیدا کنید.

 

پس از آماده سازی مواد غذایی،به شروع آشپزی خواهید پرداخت که در این مسیر لوازم برقی هرکدام به شکلی نیاز شما را بر طرف می کند برای مثال پلوپز و یا خرد کن و بسیاری دیگر از لوازم که نیاز به برق خواهند داشت در محیط آشپزخانه وجود دارد.

 

حتی در خیلی از مواقع نیاز دارید که بتوانید تلفن همراه خود را در نزدیکی خودتان در شارژ قرار دهید و احتمالا نیاز خواهید داشت که به کمک یک سیم سیار برق کشی را به داخل آشپزخانه بکشانید که این کار باعث به وجود امدن فضایی شلخته خواهد شد.اما راه حل چیست؟

 

2533542 - Copy (2) - Copy

 

پریز توکار محصولی است با کارایی بسیار زیاد که به تازگی در بازار عرضه گردیده است.دیگر وقت آن رسیده که به جای استفاده از سیم سیار و به وجود آوردن فضایی شلوغی توسط آن،تمامی سیم کشی ها را نیز به زیر صفحه منتقل کنیم تا از دید پنهان باشد و جلوه ی زیبایی نیز داشته باشد.پریز توکار این کار را برای شما انجام می دهد.

مدل های گوناگون این محصول این امکان را به شما می دهد که بتوانید در هر فضایی از آن استفاده کنید.

 

مثلا در آشپزخانه هایی که حالت جزیره ای دارند با استفاده از این محصول می توانید سیم کشی را به میز کانتر بیاورید و از جلوه ی لوکس تری هم بهره مند شوید.

 

همچنین انواع مختلف این محصول و تمایز آن با سیم سیارهای معمولی باعث شده تا بتوانید در محیط های گوناگون همچون میز کنفرانس،میز های اداری،داخل کابینت،روی صفحه کابینت و ... از آن استفاده کنید.

در آخرین مرحله بعد از پخت غذا و میل آن،مقدار زیادی زباله از پسماند های آن تولید شده است که نیاز به تخلیه آن خواهید داشت.

 

معمولا در هر خانه ای در کابینت زیر سینک سطل زباله ای به همین منظور قرار داده شده است که روزانه تخلیه می گردد.اما به خاطر استفاده ی مدام از آن معمولا دچار چند مشکل می شوید

 

- باز و بسته کردن درب کابینت برای دسترسی به سطل زباله

- باز و بسته کردن مدام درب سطل زباله برای انداختن زباله و جلو گیری از خروج بوی نامطبوع

- خم و راست شدن کمر در طول روز

 

2533542 - Copy (2)

 

سه مورد ذکر شده در بالا از معضلاتی هستند که قابل حل هستند و تنها نیاز به تهیه اکسسوری مخصوص برای کابینت خواهید بود.

 

سطل زباله کابینتی از محبوب ترین اکسسوری هایی هستند که به کمک آن می توانید از شر این معضلات راحت شوید.این اکسسوری با مکانیزم ریلی خود و قابلیت اتصال به درب تنها با بازکردن درب از داخل کابینت بیرون می آید و آماده استفاده می شود.

همچنین با خروج سطل از داخل کابینت درب آن نیز از روی مخزن ها کنار می رود و دیگر نیازی به برداشتن دستی درب از روی آن نخواهد بود.

مقاله تهیه شده توسط فروشگاه اینترنتی ایما یراق

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه