شمانیوز

در پی انفجار مهیب بیروت پایتخت لبنان در روز سه شنبه، با توجه به همکاری های صمیمانه و نزدیک بیمه ملت با شرکت های بیمه ای کشور لبنان، مدیریت بیمه اتکایی بیمه ملت طی نامه ای از شرکت های آن منطقه دلجویی کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی: مدیریت بیمه اتکایی بیمه ملت، در این نامه ضمن دلجویی و آرزوی سلامتی برای کلیه پرسنل شرکت های مذکور برای هرگونه همکاری به این شرکت ها در صورت نیاز، اعلام آمادگی کرد.

 

بر اساس این گزارش، در پاسخ های دریافتی از سوی این شرکت ها، ضمن قدردانی از حسن نیت بیمه ملت، خوشبختانه بیانگر سلامت کارکنان آنان بود.

 

گفتنی است؛ شرکت بیمه ملت به عنوان بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور پس از اخذ مجوز قبولی از بیمه مرکزی در سال 1384 با تکیه بر تجربه و دانش کارشناسی، زیر ساخت های پیشرفته سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین سرمایه پرداخت شده بالا، نقش مهم و تاثیرگذاری در بازار بیمه اتکایی کشور و ارائه پوشش اتکایی برای شرکت های بزرگی همچون ایران ایر، شرکت ملی نفت، کشتی رانی جمهوری اسلامی، مپنا و ... داشته است.

 

بیمه ملت با به کارگیری جدیدترین سیستم های اتکایی و با تکیه بر سیستم مدیریت ریسک و ارائه خدمات دانش محور، سریع و بلند مدت، برای مشتریان شرکت و سهامداران خود ارزش افزوده ایجاد می کند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied