شمانیوز

چهارمین جلسه کمیته صیانت از اراضی ملی در منطقه آزاد قشم برگزار شد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مقابله با زمین خواری یک تکیف ملی دانست و گفت: تصرف، تجاوز و تعدی به اراضی ملی و دولتی باعث تضییع حقوق عامه می شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در چهارمین جلسه کمیته صیانت از اراضی ملی در سازمان منطقه آزاد قشم که با حضور جمعی از معاونین و مدیران این سازمان برگزار می شد، تاکید کرد که نباید گذاشت یک یا چند نفر خاص با دست درازی به اراضی ملی از حقوق ملت سوءاستفاده کنند.

 

857e6593-b3c7-4015-a2ab-a85ed90314fb

 

وی در ادامه تصریح کرد: فعالیت های اخیر یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی سازمان منطقه آزاد قشم در زمینه رفع تصرفات غیرقانونی این اراضی در جزیره بسیار تاثیرگذار بوده و جدیت در اجرای این موضوع می تواند اثرات بازدارنده اجتماعی داشته باشد.

 

مدیرعامل منطقه آزاد قشم خاطرنشان کرد: با حمایت های قانونی مسئولان قضایی استان و شهرستان قشم و با هماهنگی و همکاری سایر دستگاه ها اقدامات خوبی در زمینه صیانت از اراضی ملی و دولتی و پیشگیری و مبارزه با زمین خواری در سطح جزیره قشم اجرایی شده است.

 

در بخش دیگری از این جلسه تاکید شد که مردم و مسئولین محلی با ارسال گزارش های مربوط به ساخت و سازهای بدون مجوز و تصرف اراضی ملی و دولتی و همچنین پیگیری این موضوعات می توانند در جهت مقابله و مبارزه با زمین خواری به نیروهای یگان رفع تصرف اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم کمک کنند.

 

bbd9c647-be06-463d-9366-fd9d6322a0ac

 

براساس این گزارش مصطفی مازندرانی مسئول یگان حفاظت اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم نیز در بخش دیگری از این جلسه به ارائه گزارشی از اقدامات اخیر صورت گرفته و همچنین برنامه های آینده این یگان در راستای مبارزه با زمین خواری، ساخت و سازهای غیرقانونی و رفع تصرف اراضی ملی و دولتی پرداخت.

 

 

36c4c098-aad2-43ab-ba1c-4b4177ac4a18

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه