شمانیوز

دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد طی پیامی فرارسیدن 17 مرداد ماه مصادف با سالروز عروج شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را گرامی داشت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق طی پیامی فرارسیدن 17 مرداد ماه مصادف با سالروز عروج شهید محمود صارمی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید بزرگوار، روز خبرنگار را نیز به تمامی خبرنگاران پر تلاش عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

 

متن پیام مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد به شرح ذیل است:

 

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ 

(نون سوگند به قلم و آنچه مى ‌نویسند)

17 مرداد ماه در تقویم ملی ما ایرانیان یادآور شهادت خبرنگاری تلاشگر و بی ادعاست، مردی از تبار آگاهی بخشان جامعه که تمام هستی خود را برای عمل به رسالت خود در طبق اخلاص گذاشت تا به عرش اعلا برسد.

 روز 17 مرداد یادآور شهادت مظلومانه و غریبانه شهید محمود صارمی  است که شورای عالی انقلاب فرهنگی به دلیل حساسیت حرفه خبرنگاری و ارج نهادن به جایگاه خبر و خبرنگار، سالروز شهادت این شهید والامقام که در مسیر خطیر خبرنگاری به شهادت رسید را در تقویم ملی  به عنوان روز خبرنگار ثبت نمود.

اینجانب به نمایندگی از تمامی خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو و کارکنان صندوق قرض الحسنه شاهد در سراسر کشور، این روز را به تمامی خبرنگاران عزیز که طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم اند، تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این عزیزان توفیق روز افزون همراه با سلامتی و سعادت را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

اسلام کریمی

مدیرعامل

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه