شمانیوز

مسوول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

مسوول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف اراضی ملی و دولتی واقع در جنب جاده سوزا به روستای زیرانگ به ارزش تقریبی بیش از 7 میلیارد ریال خبر داد.‌

 به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم مصطفی مازندرانی با اعلام این خبر، بیان کرد: قطعه زمینی واقع در جنب جاده سوزا به روستای زیرانگ به مساحت 10 هزار مترمربع به ارزش تقریبی بیش از 7 میلیارد ریال توسط نیروهای یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات، رفع تصرف شد.

 

0a70840d-e970-4b8c-b802-58c33e7c20f7

 

وی ادامه داد: نیروهای این یگان در راستای شرح وظایف کاری و تکالیف قانونی و اجرای دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم روز دوشنبه (20 مردادماه) نسبت به رفع تصرف، تخریب سنگ چینی، سد و بند خاکی و حصار چوبی ایجاد شده در محدوده مذکور اقدام کردند.

 

6151341b-1331-416d-beee-2df4f535474e

 

مسوول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم خاطرنشان کرد: حفاظت از اراضی ملی و دولتی یک وظیفه همگانی است و همکاری مردم و ارسال گزارش از تصرفات غیرقانونی صورت گرفته نقش اساسی و بسیار مهمی در حفظ اراضی ملی و دولتی به عنوان ثروت ملی ایفا می کند.

 

به گفته مازندرانی؛ برخورد با زمین خواران و دیگر متخلفان این حوزه برابر قانون و مقررات پیگیری خواهد شد و با قلع و قمع ساخت و ساز‌های غیرمجاز، اراضی ملی از دستبرد متجاوزان و فرصت طلبان محفوظ می ماند.

 

020cfed6-aa3f-4cc3-b630-c78fb885a833

 

وی در پایان از حمایت های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از اقدامات این یگان و حمایت های قانونی صورت گرفته در راستای تسریع روند پیگیری حقوقی و قضایی از سوی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین همکاری شایان فرماندهی انتظامی شهرستان قشم تقدیر کرد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied